Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról hogy a nőknek nem csak az alacsony pasikkal van baja, hanem a túl magas pasikkal is?

Figyelt kérdés

Folyamatosan tapasztalom hogy kifejezetten hátrány a csajozáskor az hogy 2m feletti férfi vagyok.


Mert a nőknek etalon pasi kell, a szabványos alfa hím, 185 centis, tökéletes testi formákkal és nagyon macsó arccal.


Ha túl alacsony vagy beszoptad,de akkor is elég szar a helyzeted ha túl nagyra nőttél.


Egyik kérdésnél ezt írta az egyik nő :


"Egy ferfi ne legyen tobb kb 70-75 kilonal, es magasabb 185 centinel. "


F/27


2018. jan. 12. 22:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De ezt pont te mondod aki csak modellalkatú nőkkel jönne össze? Nem érzed magad szánalmasnak?
2018. jan. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igen, nekem a szép nők tetszenek. És?


De ilyen nevetséges kikötéseim nincsenek mint a nőknek hogy ennyi meg annyi centi legyen.


A nők többségének is csak a jóképű férfiak jönnek be.

2018. jan. 12. 22:45
 13/16 anonim ***** válasza:
72%

Cicababa, jegyezd meg kérlek, hogy olyan nincs hogy a "nőknek"! Van Kata, Zsóka, Éva, Sári. Az egyik 160 cm és rosszul érezné magát egy 200 cm pasi mellett. Mindig az a vicc jutna eszébe, hogy legalább fejére teheted a sört, amíg lesz.p. A másik is 160 cm és ő odavan a kimondottan magas pasikért mert velük érzi magát biztonságban. A harmadik 175 cm és össze nem jönne még vele egy magas pasival sem, mert imádja a magassarkú cipőket, miközben úgy szocializálódott, hogy a pasi legyen magasabb egy nőnél. A negyedik összejön egy nála 10 cm-rel alacsonyabb sráccal, mert elsőre beleszeret a mosolyába. Az ötödik mindig úgy gondolta, hogy sosem jönne össze egy nagyon magas sráccal, hisz ő csak 170 cm, aztán mikor megállt mellette kocsival és segített feltenni a láncot a bringájára rögtön megdobbant a szíve.

Érted Cukorfalat? Minden ember más és más. Mindenkinek más tetszik és ehhez mindenkinek joga van. Nem hiszem, hogy bármilyen külső tényező elriasztana egy szép belsőtől. Míg tuti nem jönnék össze egy ilyen általánositó balfékkel, mint te vagy. Sorry :-)

2018. jan. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%

Na, a 13-as jól beégetett, Bazsi :D


Hesstegszávádzseri , hesstegpacsi13jólmondtad, hesstegséffiú , hesstegbörn

2018. jan. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azért nincsen ilyen kikötések, mert még nem volt 155cms barátnőd. Hidd el nagyon kényelmetlen a csók,séta,tánc, szexnél 69nél megfájdul a nyakad. Az utcán összesúgnak vagy nevetnek rajtatok. Egy magas férfi.
2018. jan. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én 157 cm vagyok, és nagyon kellemetlenül érezném magam, egy 2 m feletti sráccal. Ha 180 körül lennék, akkor biztosan nem okozna ez gondot nekem. Érdekes módon így is volt egy nagyon nagyra nőtt barátom, de akkor, ott mégsem éreztem magam kényelmetlenül, sőt szinte fel sem tűnt így alulról ekkora különbség...ő mondta néha, hogy milyen kis cukin pici vagyok :)
2018. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!