Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állhatnék bosszút a csajon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állhatnék bosszút a csajon?

Figyelt kérdés

Volt egy csaj, akivel jártam, de kiderült, hogy a hátam mögött folyamatosan röhögött rajtam, meg került, hogy ne kelljen találkoznia velem pl direkt a suli előtt dekkolt, hogy a szünetbe nehogy találkozzon velem, meg kerülőúton ment mindenhova, hogy össze ne fusson velem. Meg mikor randizni mentünk akkor is hozta valamelyik barátnőjét, és mikor együtt voltunk folyamatosan röhögtek rajtunk a barátnői, meg állandóan mondogatták neki, hogy csak égeti magát velem stb...Ráadásul egy másik fiúnak írt ki a myvip-re szerelmes verset, mikor jártunk.Ez az egész már több, mint egy éve történt, de nem tudom túltenni magam rajta. Azóta van másik barátnőm 11 hónapja, vele jobban megvagyunk.

19/f


2010. jún. 5. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2010. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért zavar még mindig, ha van bnőd?Te még szereted v mi?Mert ha nem lenne semmi, akkor nem írnál ki ilyet :S

Mellesleg akárhogy is "szívatnád" meg, te lennél a nevetséges, h 1 év után ezt csinálod, és tudni fogja h még mindig epekedsz utána.

Felejtsd, nyílván fogadásból megszívattak, van ilyen, túltehetnéd magad rajta, már 1 év is eltelt és nem tudom mit szólna a mostani bnőd,ha megtudná h te ilyenekn agyalsz :/

2010. jún. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Dehogy szeretem, tiszta szívemből gyűlölöm, csak szarul esik, hogy bűntetlenül ilyeneket művelt velem, mer ez rohadt szar kihatással volt/van rám.
2010. jún. 5. 11:38
 4/11 anonim ***** válasza:
excsajok.hu :D
2010. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze ez csak akkor működik ha ven meztelen kép a csajról. De ennél nagyobb kicseszést nem igen lehet elképzelni. Persze a harang az rossz tanácsadó:D
2010. jún. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most őszintén, ha különb vagy nála akkor hagyod az egészet, hiszen nem ér annyit az egész, hogy ezzel foglalkozz. De ha egy év után bosszút akarsz állni, hogy megszivatod, vagy felrakod valahova a képét, akkor mennyivel vagy jobb nála?(semmivel..) Foglalkozz inkább a mostani bnőddel. :)
2010. jún. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gyerekek szemet szemért fogat fogért. Azért ez él.A többi meg a kérdező dolga. Egyébként meg teli van nyávergó nagyképű senkiházi p..avirágokkal az egész ország. Saját bőrömön nem tapasztaltam de kívülről láttam már, hogy tudnak tönkretenni egy embert. A kérdezőnek meg most nézem van csajod? ÓÓ akkor meg adj neki:D. Az előzőt meg lehet elrendezi az élet!
2010. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tedd ki egy meleg társkeresőre a telefonszámát(leszbikus társkeresőre!),az tuti beválik...
2010. jún. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondom a receptet... Ha tudod, hogy hol lakik a lány, veszel egy raklap papírt, kesztyűben (hogy ne legyen ujjlenyomatok), kinyomtatsz vagy 100 példányt a meztelenképekből... Irány a lány környéke, minden egyes postaládába bedobsz egy példányt, meg fel is ragasztasz ide-oda... Na mit szólsz? AKár az iskolájába/munkahelyére is. Mivel 11 hónapja már semmi közöd nincs hozzá, majd fogja a fejét, hogy ki lehetett az.
2010. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

14:20

Osztom a véleményedet!:D

2010. jún. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!