Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha kiderülne, hogy szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha kiderülne, hogy szűz a férfi, mit reagálnátok? Érdemes lenne füllenteni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
22/F
2018. jan. 17. 10:56
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
65%
Nem gáz. Vettem már el férfi szüzességét.
2018. jan. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
25%

#7:

Az igazi férfi tudja mitől ért/érik férfivá.

Ha azt hiszed, hogy a felnőtt kor 18 év, buta vagy.

Mert ugye ezt magad sem gondoltad komolyan...

Te most azt hiszed lenézlek, pedig nem!

Ha férfi lennél, tudnád, hogy egy kapcsolatot nem kezdünk hazugsággal akkor sem ha az csak egy szexkapcsolat.

2018. jan. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
#12 Pedig te csak kötekedni jöttél, te ,,igazi férfi". Ha olyannyira nagyra vagy magaddal, miért nem éled a boldog, kiegyensúlyozott életedet? Ja, mert nincs olyanod... :|
2018. jan. 17. 11:29
 14/32 A kérdező kommentje:
Mindenki másnak köszi az újabb kommenteket!
2018. jan. 17. 11:30
 15/32 anonim ***** válasza:
33%

#12:

Sértődött kisgyerek vagy még, aki az igazi választ úgy éled meg, mint ha azt ellened írnák.

Beírhatnék ide nyálas minden jót jajdeédibédi választ amire vágytok, de nem teszem!

Kijavítottalak, hogy későn érő típus vagy, így még nem vagy férfi csak fiú! (a viselkedésedet pedig inkább nem is kommentálnám)

Azt sem értem, hogy mi a bajod a fiú megnevezéssel!

A mi időnkben (gondolom Édesapád is így gondolja), a férfi jelzőt a leszerelés után kaptuk meg, és nem onnan, hogy elkezdett szőrösödni.

2018. jan. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Ennyi idős volt a párom, mikor elvettem a szüzességét, 3 évvel idősebb vagyok.

Őszintén szólva örültem, hogy nem járta vègig a várost

2018. jan. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokkal szimpatikusabb lenne, mintha nem lenne szűz, tekintve, hogy én is az vagyok.
2018. jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
#15 Nem is ismersz, te idióta! Eléggé megkeseredett vagy, ez csak úgy süt a hozzászólásaidból. Te nem vagy férfi, csak egy pattogó, infantilis óvodás, aki a másik cseszegetésében leli az örömét, mert őt magát is cseszegetik a melóhelyen. Eltaláltam? Keress fel egy szakembert, illetve sportolj valamit!
2018. jan. 17. 11:55
 19/32 A kérdező kommentje:
Más sem írt ,,jajjdeédibédi" kommentet, érdekes, ők normálisan le tudták írni, amíg te nem. Szimplán egy tahó barom vagy, ennyi.
2018. jan. 17. 11:57
 20/32 anonim ***** válasza:
73%

Örülnék. :D Vettem már el két pasi szüzességét is, semmi gond nem volt a dologgal, inkább pozitív volt - érzelmileg is, na meg hogy nem jött rájuk semmi "az exem ezt szerette, akkor veled is ezt fogom csinálni" jellegű dolog, nem szoktak még rá semmi olyanra, ami nekem nem tetszik, stb, számomra csak előnye volt a dolognak.

Ha hazudtak volna, akkor abban a pillanatban vágtam volna ki őket, amint megtudom - és azért erre rá lehet jönni.

24/N

2018. jan. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!