Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha kiderülne, hogy szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha kiderülne, hogy szűz a férfi, mit reagálnátok? Érdemes lenne füllenteni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
22/F
2018. jan. 17. 10:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem ne szedj tovább fehérje étrendkiegészítőt, mert még a végén felrobbansz :D

Köszönöm az értékelésed, bár én veled ellentétben nem kértem, ahogy a személyeskedésedet sem :D

Ha valami nem tetszik, ne olvasd el, ne kommentáld, ha pedig a felnőtt emberek válaszai nem tetszenek, hagyd el a 18 éves kategóriát.

Helyedben elgondolkodnék miért nincs még barátnőd...

2018. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
#21 Ha valami nem tetszik, nem kell válaszolni. Nyugodtan legörgethettél volna, te ,,szuperférfi". De ehelyett csak idejöttél megerősíteni azt, hogy valójában mekkora vesztes is vagy.
2018. jan. 17. 12:07
 23/32 A kérdező kommentje:
A katonaságban nem tanítottak olyat, hogy önuralom? Ijedt kisfiú...
2018. jan. 17. 12:07
 24/32 A kérdező kommentje:
Az újonnan érkezett normális hozzászólásokra is reagálva, akkor jól gondoltam, hogy nem érdemes hazudni erről.
2018. jan. 17. 12:09
 25/32 anonim ***** válasza:
0%

Kérdés mi a vesztes fogalma :D.

Te kevered a szezont a fazonnal :D

Önuralom ahhoz kell, hogy ne vegyek meg egy jó kocsit :D

Szerencsére az emberek nem tudnak kihozni a sodromból, mert ahhoz túl szánalmasak. (tisztelet a kivételnek)

2018. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
#25 Igen, mindenki hülye, csak te vagy helikopter.
2018. jan. 17. 12:34
 27/32 anonim ***** válasza:
73%
Nekem kifejezetten tetszene, egyáltalán nem zavarna. Mem hiszem egyébként, hogy rákérdezne, de füllenteni abszolút fölösleges. 23L
2018. jan. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
66%
Ha van benned kellő plusz, nem lesz probléma. Ha átlagos vagy, akkor hátrány lesz.
2018. jan. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
80%

Nem szeretnék akadékoskodni, de sok nő ismerősöm mesélte, hogy egy nem szűz pasival olyan volt, mint ha szűz lenne kb. annyira béna volt és jó ha tartott az aktus 1! percig. Tényleg sok ilyen történetet hallottam, szóval szerintem nem biztos, hogy sokan észre vennék, ha valaki szűz, de bocsi, ha hülyeséget mondtam! :)

30/F

2018. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
45%
Füllenteni kell! Hidd el, ez is olyan, hogy a kérdésre azt mondják, hogy semmi gond, pedig "élesben" ha megtudják, akkor csendben leépítenek. Sok ilyen van. Szinte csak egy szűz nőnek nem gond ha a férfi szűz, de náluk is kisebbség!
2018. jan. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!