Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha tetszik egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy fiú de egy bunkó, drogos, züllött, buta senkiházi?

Figyelt kérdés

Mit tegyek? Annyira tetszik az arca.


Látszik rajta, hogy normális intelligens ember lehetett volna, vagy még talán lehetne (ha nem teljesen menthetetlen) ha nem szívja szét az agyát.

22 éves.

De kora tinédzser kora óta drogozik, meg ilyen nagyon alpári buta cigány alja haverjai vannak és ebben szocializálódott.

Ő nem cigány.


Olyan szép arca van, finom vonásai meg minden, mintha egy festményből mászott volna elő komolyan, annyira nem illik ebbe a közegbe, úgy lennék a megmentője. :(

Mi tegyek? Annyira gyönyörű. :'(

Ráadásul ha így folytatja, szerintem élni sem fog sokáig.

21l


2018. jan. 21. 00:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Egy szép arc önmagában xart se ér. Nem jelenti azt, hogy különb az alpári buta roma haverjainál.

Nem kell megmenteni: önként és dalolva csinálja ezt saját magával. Azért, mert ezt akarja. Szerinted miért ez a társaság fogadta be? Miért ők a haverjai? Mert belül pont ugyanolyanok.

Ne áltasd magad! Beállva ő is pont úgy le fog zavarni pár pofont, mint a haverok. Nézd meg, milyen csajok veszik őket körbe: aljadék szutykok. Te is egy akarsz lenni közülük? Mert ilyen pasikával a környezeted szemében te se vagy különb.

Szerinted: drogra honnan van pénze? Vett az egyet gondold végig!

Hidd el, hogy nem olyan, mint amilyennek képzeled.

Eszedbe ne jusson rámászni, hogy "megmented".

2018. jan. 21. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ezt a totális véletlent, hogy ma erről ment a hiszti, és íme, itt egy összefoglaló kérdés, mintegy bizonyítékként. Milyen érdekes.
2018. jan. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
92%
Az ökle is szép? - azzal fog verni. Megmentés közben meg majd átad egy körre a haverjainak, egy adag cuccért.
2018. jan. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Magadat mínősíted ha leállsz egy drogossal! Árról nem is beszélve hogy tönkre fog tenni ha összejösz vele.
2018. jan. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nah, a tipikus majd megmentem mellettem megváltozik szöveg... pff... ez kell igen, a nőknek mindig a szar kell. Ennyi. Tipikus iskolapéldája annak, amikor kifejezetten és tipikusan csak a szar kell!!!
2018. jan. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
" Ne csak szánakozz a kokainistán, kérdezd meg az okait is tán'!"
2018. jan. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
17%

Kérdés, hogy a srác mernthető-e még. Hajlandó miattad a drogról, italról, cigiről lemondani?

Hajlandó valamit tanulni(ez lehet egy jó szakma is), hogy ne segédmunkásként kelljen dolgoznia?

Ha ezeket megtenné, akkor lehettek jó pár. Ha ezekre nem hajlandó, akkor magával fog húzni a legaljára.

2018. jan. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Te az arcába szerettél bele, de a személyisége nem tetszik. Ezért felejtős.
2018. jan. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Drogos (inkább alkesz, de néha szoktam tépni, meg próbáltam Ezt-azt) lecsúszott srácként mondom, hogy menekülj.
2018. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
59%
Én meg szingli vagyok
2018. jan. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!