Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha tetszik egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy fiú de egy bunkó, drogos, züllött, buta senkiházi?

Figyelt kérdés

Mit tegyek? Annyira tetszik az arca.


Látszik rajta, hogy normális intelligens ember lehetett volna, vagy még talán lehetne (ha nem teljesen menthetetlen) ha nem szívja szét az agyát.

22 éves.

De kora tinédzser kora óta drogozik, meg ilyen nagyon alpári buta cigány alja haverjai vannak és ebben szocializálódott.

Ő nem cigány.


Olyan szép arca van, finom vonásai meg minden, mintha egy festményből mászott volna elő komolyan, annyira nem illik ebbe a közegbe, úgy lennék a megmentője. :(

Mi tegyek? Annyira gyönyörű. :'(

Ráadásul ha így folytatja, szerintem élni sem fog sokáig.

21l


2018. jan. 21. 00:08
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Menekülj en at estem ezen nem valtozik max egy idore es egyre gazabb lesz es egyre jobban tonkre fog majd tenni 8 evet szenvvedtem veget nem kivanom senkinek es meg mindig nincs vege igy hogy szet mentunk se
2018. dec. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!