Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Baratommal lassan 5 éve vagyunk együtt.. 7vegente tudunk találkozni mert én suliba járok ő dolgozik, 20 vagyok ő 19.

Es amikor 7vegen találkozunk, általában én megyek hozzá aludni. És amikor már este az ágyban fekszem és mondom hogy jöjjön ő is, mindig mondja, hogy még iszik egy korty whiskeyt meg elsziv egy cigit. Ti mit szólnátok ehez?



2018. jan. 21. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egeszsegedre.
2018. jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Ha az a korty tényleg csak egy minimális mennyiség, akkor szerintem nincs vele semmi baj, a cigi meg gondolom megszokott dolog neki, és lehet, hogy ő így érzi jól magát, ezzel 'zárja' le a napot. Ha utána foglalkozik veled, és nincs köztetek semmi probléma, akkor szerintem ezzel sincs semmi baj. Neki így esik jól, hagyd rá. Ha pedig zavar, akkor kérdezd meg, miért csinálja ezt.
2018. jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kis korty felesnek se mondanám. És igen foglalkozik velem utanna
2018. jan. 21. 21:15
 4/11 anonim válasza:
81%
Bocsi, de én ebbe nem látok semmi kivetnivalót. Mi a baj ezzel?
2018. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jockie Ewing büszke lenne rá.
2018. jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

19 évesen azért szép karrier alkoholistának lenni. A kis korty is korty, ha nem bír lefeküdni pia nélkül, az elég gáz.

Az biztos, hogy mellette masszívan cigaretta-függő is. Cigivel fekszik, cigivel kel... nem szerencsés, főleg a lakásban szívni.

Most vagy azért iszik lefekvés előtt, mert anélkül nem bír aludni, vagy azért, mert anélkül nem tudna hozzád nyúlni, pl. gátlásosság miatt.

Én személy szerint meglehetősen igénytelen és bunkó viselkedésnek tartom, ha valaki annyira nem tiszteli meg a párját, hogy tisztán fekszik mellé, inkább piától meg cigitől bűzölögve bújik oda hozzá az ágyban.

Ahelyett, hogy veled huncutkodna a takaró alatt, inkább piál meg még rágyújt... talán az időt is húzni akarja, hogy minél később kelljen odamennie hozzád.

Meglehetősen furcsa, mégis mióta csinálja ezt? Ha 5 éve együtt vagytok, gyakorlatilag együtt nőttetek fel, gondolom nem is volt más egymáson kívül, akkor azért ismernetek kell egymást.

1-1 alkalomért még nem szólnék, nincs bajom a lazítással, ha alkalmanként történik, de ha minden péntek-szombat este úgy kéne bekönyörögnöm az ágyba magamhoz, mert ő még iszik egy kortyot meg rágyújt, és úgy feküdne mellém... én is dohányzom, de ez azért fujj. Azért ne az ágyneműbe fújjuk már a füstöt.

Arra meg mindenképpen rákérdeznék, hogy miért is kell minden este kortyolgatni azt a viszkit. 19 évesen még nem lehet olyan elkeseredett, hogy minden nap innia kelljen....

2018. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De mivel kiírtad a kérdést, ezért feltételezem, hogy zavar a dolog...
2018. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem iszik minden nap, tud aludni nélküle. Pl amikor dolgozni megy sem iszik alvás előtt
2018. jan. 21. 21:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor miért iszik, szerinted? Utána megjön a kedve a szexhez?
2018. jan. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szexeltunk már úgy is, hogy nem ivott
2018. jan. 22. 03:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!