Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolkodnak így sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolkodnak így sokan, hogy 25 felett már lefelé mennek a lejtőn a nők, és már nem fognak kelleni senkinek? Nem gondolják, hogy egy kapcsolatnak a szeretet a lényege?

Figyelt kérdés

Minden másnap látok itt ilyen kérdést, és már élőben is elkezdődött. 27 éves nő vagyok, a párom 24.

A párom egyik haverjával beszélgettem egy közös bulin, és eléggé ittasan elkezdett igencsak ocsmányul cs.esztetni. Azt mondta, hogy nem érti, mit keresek még ebben a kapcsolatban, mégis mit várok, mikor az én virágkoromnak vége, sőt, már most is inkább 18-20 éves csajok illenének a párom mellé, és ő egyre jobban érik, egyre jóképűbb évről évre, lassan mindenkit megkaphat szinte... és, hogy miért maradna mellettem, még akkor is tartanom kellene ettől, ha egyidős lenne velem, de így pláne, hogy mindjárt 30 vagyok és ketyeg az óra, esik a szexpiaci értékem, a páromé meg nő. Ő azt állította, hogy csak segíteni akar, mert össze fogok omlani, ha tényleg azt hiszem, hogy meg tudom tartani a páromat, akinek ráadásul az első barátnője vagyok, és 18 éves volt, amikor összejöttünk. Szerinte szakítsak már most, és 40-es fószerek között keresgéljek, mert ők illenek hozzám korban.

Én csak annyit mondtam, hogy nem ilyeneken múlik, és otthagytam, elmeséltem a páromnak, ő pedig összeveszett vele és törölte.


Nekem hányingerem lenne attól, ha egy 40-es fószerrel kellene együtt lennem.

A párommal való korkülönbség egyáltalán nem látszik, és minden téren most élem a virágkoromat, most vagyok a legszebb, és már jobb partner is vagyok, mint 20 éves koromban. 20 évesen pattanásos és gebe voltam, és mindenféle fals elképzelésem volt a világról, tipikus bugyuta kislány szint. Nem tudom, miért lenne jobb partner nálam egy átlag 20 éves lány, még a teste sem feszesebb... :D

De ez csak az egyik. A másik inkább az, hogy egy még mindig szenvedélyes (!), kiegyensúlyozott kapcsolatot miért befolyásolna ilyesmi, hogy nekünk elvileg mekkora a "piaci értékünk"? Nem gondolkodnak az emberek azon, hogy a szeretet fontosabb, mint ezek az érzéketlenül kalkulált dolgok?


2018. jan. 23. 19:50
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Nem fogod fel, hogy nem mindenki ugyanakkor van a csúcson? :D
2018. jan. 23. 20:54
 12/35 anonim ***** válasza:
69%
Érdekes amúgy, én rohadtul nem a gyik-en hallottam először a szexpiaci értékről, hanem egyik munkahelyen, és nem tegnap, nem tegnapelőtt. A hülye is tudja (vagy legalábbis érzi), hogy a fiatal nők mennyire kelendőek minden férfi korosztály számára, az idősebb nőket meg már mindenki leszarja. Nem kell ehhez sem Einstein-nek lenni, nem rendszeres gyik olvasónak, hogy levond a következtetést, hogy bizonyos emberek kelendőbben a társkeresési/szex piacon mint mások...
2018. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

A #10 válaszadónak van igaza, zöld pacsit kapott! 30 éves kor alatt a test építő folyamatai még erősebbek a romboló folyamatoknál, 30 éves korban kerül egyensúlyba a két folyamat, és onnantól a lebontó folyamatoké a főszerep. Akinek biológiából kettesnél jobb jegye volt, az tanulta ezt az iskolában. Aki meg szimplán hozzá nem értő dilettáns hülye a témához, vagy csak azt akarja hinni, ő sose fog megöregedni, azok pontozgatnak le. Mert ugyebár az öregedés visszafordítható lepontozással :DDDDD

Még szerencse, hogy ez nekem is megy. Na lássuk csak...

2018. jan. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
64%

nyűglődhetsz, meg lepontozhatnak (mint mindig ennél a témánál), de ez a valóságon nem változtat.


A normális 35 éves nő is megtalálja a párját. A normális 50 éves pali is. Attól függetlenül 30 fölött már csökken a nők szexpiaci értéke (hülye szó). Nem tetszik? Ez van.


Vannak olyan nők, akik 30 fölött szebbek mint 20-25 között, persze. Megesik. De nem ez az általános.


Csak van aki összekeveri a szeont a fazonnal. Ez NEM azt jelenti, hogy egy nő 30 fölött vegyen macskákat, meg járjon elfátyolozott arccal. Ugyanúgy simán megtalálhatja a másik felét. 40 évesen is. 50 évesen is.


De egy fiatalabb csaj egyszerűen kelendőbb, mert a nők egyik legnagyobb értéke (most csak a nemi szerepekről beszélek, nem egyénekről) az a szépsége, és a fiatalsága. Egy 23 évesnél 50 férfi áll sorban, egy 33 évesnél már csak 5. Nem nulla. De nem is annyi, mint egy átlagosan szép 23 évesnél.


Ha tetszik, ha nem. Ez az igazság.

2018. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
89%

Érdekes, de nekem nőként pont 22-23 éves korom körül nem volt senkim. 25 évesen lett egy komoly kapcsolatom, ami 7 évig tartott. Mikor vége lett, fél évre rá 33 évesen megismertem a férjemet, akivel 8 éve együtt vagyok. Soha fogalmam sem volt a szexpiaci értékemről, és soha nem láttam az értem sorban álló férfiakat sem. Tehát ki nem szarja le, hogy mennyivel kevesebb pasi akar megdugni, ha egyszer boldog házasságban élek?


Egyébként akik itt jönnek a kis grafikonjaikkal, meg statisztikáikkal azoknak van párjuk?

2018. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én a kivételt erősítem, ugyanis a 25 feletti nők számomra sokkal vonzóbbak, mert már annyival érettebb a gondolkodásuk, lehet velük mélyebb dolgokról beszélni és egyáltalán nem csúnyábbak, sőt.


Ne tudd meg én 24 évesen mit adnék, hogy esélyt adjon egy 27-30 éves nő, szóval irigylem a párod.

2018. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Jaja, kérdező nem fogtad még fel, hogy ez a kitalált "elmélet" lginkábbb csak itt, GYIK-en létezik?

Itt is a poattanásos, életképtelen, csajozni nem tudó, ezért frusztrált magányos fiúcskák hajtogatjék csak, normális pasi nem?


26 vagyok ( mindjárt 27), soha nem próbálkoztak be annyian, mint azelőtt, most is jól nézek ki, és jól érzem magam a bőrömbne.


Van 23 éve kolléganőm is, mégis a pasik engem vesznek észre előbb, és nálam kezdenek el próbálkozni.. Ennyit erről.


Nem jutott még eszedbe, hogy a srác csak be akart kavarni, mert lelkinyomorék, és irigyli a kapcsolatotokat?


Fogadjunk, hogy ennek a gyíknak még nője sincs, normális kapcsolat hírében sem áll, ugye?

Naná..

2018. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Tényleg nincs nője. :)

Azt mondta, hogy lehet, hogy jól nézek most ki, de 2-3 év és rohamosan megereszkedik mindenem, és el fog hagyni a párom :D

2018. jan. 23. 22:59
 19/35 anonim ***** válasza:

#17, nyilván a biológusok is frusztrált magányos lelki nyomorékok, és csak azért állapították meg a 30 éves életkor utáni öregedést, hogy jól kikúrjanak veled... :DDDDDD

Kit is akarsz meggyőzni? Minket, vagy magadat?

2018. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Senki sem azt vitatta, hogy egyszer megöregszünk. :D A férfiak is, mindenki.

Nem erről megy a vita.

2018. jan. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!