Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolkodnak így sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolkodnak így sokan, hogy 25 felett már lefelé mennek a lejtőn a nők, és már nem fognak kelleni senkinek? Nem gondolják, hogy egy kapcsolatnak a szeretet a lényege?

Figyelt kérdés

Minden másnap látok itt ilyen kérdést, és már élőben is elkezdődött. 27 éves nő vagyok, a párom 24.

A párom egyik haverjával beszélgettem egy közös bulin, és eléggé ittasan elkezdett igencsak ocsmányul cs.esztetni. Azt mondta, hogy nem érti, mit keresek még ebben a kapcsolatban, mégis mit várok, mikor az én virágkoromnak vége, sőt, már most is inkább 18-20 éves csajok illenének a párom mellé, és ő egyre jobban érik, egyre jóképűbb évről évre, lassan mindenkit megkaphat szinte... és, hogy miért maradna mellettem, még akkor is tartanom kellene ettől, ha egyidős lenne velem, de így pláne, hogy mindjárt 30 vagyok és ketyeg az óra, esik a szexpiaci értékem, a páromé meg nő. Ő azt állította, hogy csak segíteni akar, mert össze fogok omlani, ha tényleg azt hiszem, hogy meg tudom tartani a páromat, akinek ráadásul az első barátnője vagyok, és 18 éves volt, amikor összejöttünk. Szerinte szakítsak már most, és 40-es fószerek között keresgéljek, mert ők illenek hozzám korban.

Én csak annyit mondtam, hogy nem ilyeneken múlik, és otthagytam, elmeséltem a páromnak, ő pedig összeveszett vele és törölte.


Nekem hányingerem lenne attól, ha egy 40-es fószerrel kellene együtt lennem.

A párommal való korkülönbség egyáltalán nem látszik, és minden téren most élem a virágkoromat, most vagyok a legszebb, és már jobb partner is vagyok, mint 20 éves koromban. 20 évesen pattanásos és gebe voltam, és mindenféle fals elképzelésem volt a világról, tipikus bugyuta kislány szint. Nem tudom, miért lenne jobb partner nálam egy átlag 20 éves lány, még a teste sem feszesebb... :D

De ez csak az egyik. A másik inkább az, hogy egy még mindig szenvedélyes (!), kiegyensúlyozott kapcsolatot miért befolyásolna ilyesmi, hogy nekünk elvileg mekkora a "piaci értékünk"? Nem gondolkodnak az emberek azon, hogy a szeretet fontosabb, mint ezek az érzéketlenül kalkulált dolgok?


2018. jan. 23. 19:50
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

A biológusok azt állapították meg, hogy a test folyamatai elkezdenek öregedni. Nem azt, hogy egy 30-as, 40-es nő nem kell senkinek.

25 vagyok, de olyan dögös és határozott nőket látok az idősebb korosztályban, amilyet a húszasban nem.

2018. jan. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 23, idén leszek 24. Úgy érzem most kezdek érni... testileg, lelkileg mint NŐ. És ez évről évre növekedni fog. Egyre inkább érzem az, hogy jobban vágyon a szexre, a férfiakra, a tapasztalatokra az életben, mint 18-20 évesen. Én régóta várom már azt az időszakot, mire 25-30 között leszek, szerintem egy nő ekkor kezd igazán kibontakozni. És én évről évre nőiesebbnek érzem magam, nem egy buta kis 18 éves lánykának tartanak.
2018. jan. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Azért azt nem árt tisztázni, hogy te is, és a párod is egyszer 40 éves fószerek lesztek, akiktől a magadfajta beképzelt fiatalok elhányják magukat. A kor nem fogott rajzad, ugyanolyan éretlen ribi vagy, mint voltál, nem csoda, hogy egy nálad fiatalabb pasit sikerült összeszedned.
2018. jan. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Én sem értek egyet ezzel az elmélettel, bár még csak itt a gyk-n olvastam erről :D


Én sem vettem volna észre, hogy 20-25 éves korom között sorban álltak volna a férfiak, pedig helyes lány voltam, de nem volt semmi stílusom, nem éreztem jól magam a bőrömben, nem találtam a helyem. 25 körül kezdtem kikupálódni, rátalálni magamra, és úgymond "ragyogni". Akkor találkoztam a vőlegényemmel is. Most 27 vagyok, de soha nem éreztem még anniyra szépnek magam, mint most. És pont leszrom, hogy mit képviselek a szexpiacon. :D


Egyébként rengeteg párt ismerek, ahol 5-6 évvel idősebb a nő. Van ahol 10-el is. És működik már nagyon régóta. Édesanyám is idősebb mint apám. Szerintem ez az elmélet több sebből vérzik.

2018. jan. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

# 19

"17, nyilván a biológusok is frusztrált magányos lelki nyomorékok, és csak azért állapították meg a 30 éves életkor utáni öregedést, hogy jól kikúrjanak veled"


Drága, arany szívem..

Ugye nem haragszol meg, ha ezt a magaslabdát inkább nem csapom le, és inkább mivel van modorom, csak jelzem, hogy a biológia és a fenti kérdés 2 teljesen külön dolog, amiről szó van, tehát ha rosszul ment át a kis fejedben, az agyacskádnak vannak gyengébb felfogó képességei...


Ami nem baj, csak ha nem akarsz totál butának látszani az embereknél, legközelebb inkább tartsd magadban az eféle dolgaid. :))


De látom már más is leírta- és segített neked az értelmezésben-, hogy itt senki nem "öregedéstagadó"..

Nagyon fáj, hogy emberek ennyire sötétek.

Először a kérdés, utána meg egy ilyen hozzászólás..

Az iq...

2018. jan. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
79%

De nem bántalak, te is egy húszon éves szűz vagy, akinek a legnagyobb- bocs egyetlen- örömét az a remény jelentené, hogy az eféle valósnak vélt, lúzerek által kitalált ostoba "elméletek" a társkeresésről igazak LENNÉNEK.


De el kell keresítenem étegd: nem azok. Aki húszon évesen szép, az 30+ évesen is az. HAa csak nem lesz totál igénytelen, de az ugye már nem kor kérdése.


Az ilyen lúzereknek meg az a csúnya igazság, hogy azt hiszed, neked majd 30 felett jön a paradicsom és cosmóban csüngenek rajtad majd a p..nák, közben meg a kutya is uyganúgy el fog kerülni, mert te pl nem fogsz jobban kinézni, sem észt felszedni, és még ez a hozzáállás is inftantilis, agyatlan és visszakozást keltő egy normális emberben.


De biztos sikeres ember lehetsz, meg az összes, aki így "gondolkodik"? én inkább csak sajnálni tudom az ilyet.

2018. jan. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Én felpofoztam volna az illetőt egy ilyen előadásért, pedig békés ember vagyok :D


Amúgy ha 25 év fölött értéktelenedni kezdenek a nők, akkor miért van annyi "MILF" rajongó fiatal férfi? A férfi haverjaimnak (24 éves korúak átlagban) majdnem kivétel nélkül bejönnek a jó karban levő, igényes 40-50 körüli hölgyek... 18 éves lányokra rá se néznek....

2018. jan. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

35 éves vagyok. 32 voltam, mikor lépten-nyomon elkezdtek rám nyomulni a pasik. Két gyerek után.. foglaltan.. Előtte kis túlzással kutyát nem érdekeltem, aztán társkeresőn találtam rá a férjemre. És akár tudják, hogy foglalt vagyok, akár nem tudhatják, mert olyan helyen vagyunk, de...


Semmit ne higgy el abból, amit mondott. Semmit!

2018. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

#26: teljes mértékben egyetértek, illetve csak majdnem teljes mértékben. Azt kell felfogni itt (mert az átüt minden hasonló kérdésnél, hogy a 30+-os nők jönnek és fröcsögve leszavaznak minden negatívabb hozzászólást), hogy aki huszonévesen szép, az harminconévesen is az lesz - de úgy lesz szép, mint egy harminconéves.


Érteni teccik a különbséget? Ő egy szép harminconéves hölgyemény lesz, ha ad magára.


DE. A bárgyú, ostoba férfiak többsége (nem mind, egyáltalán nem mind) ha választhat, akkor a szép huszonévesre hajt ELSŐSORBAN. Na ez az amit lehet tagadni, meg hülyelúzerezni, de nem érdemes.


33 éves vagyok, ha anélkül kellene választanom két szép nő közül, hogy akár csak egy szót is váltottam volna bármelyikkel (tehát semmit nem tudok róluk, hogy milyen emberek, milyen a lelkük, a mentalitásuk, SEMMIT), az egyik 25 lenne, a másik meg 32, akkor gondolkozás nélkül az előbbit választanám és vele próbálnék meg elsősorban kapcsolatot kialakítani.


És elhiheted, a legtöbb hímtaggal rendelkező ostoba kan ehhez hasonlóan gondolkodik.


Aztán ha megismerem a 32 évest és leesik a tantusz, hogy ő pont olyan ember, akit mindig is kerestem, akkor zokszó nélkül magasról lesz@rom hogy hány éves. De a csajozás részében a fentiek az igazak.


Na ezért mondják azt, hogy egy nő 20-27 éves kora közt van a "toppon". Mert akkor nyáladzik utánuk a legtöbb pali.


Persze, 32 évesen is mennek utánad, pláne ha szép vagy. Miért ne mennének. De ott már a fele házas és csak kalandot keres, a negyede teljesen bolond, a 10% nem akar se gyereket se házasságot és így tovább. Jöval 30 fölött már nem az egyedülálló jóképű, NORMÁLIS felfogású adoniszok állnak sorban, hanem jórészt a maradék, meg a kalandkereső. Meg néhány normális adonisz is persze. De kisebb százalékban, mint egy 25-26 évesnél.

2018. jan. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

#25, ha akarnád, se tudnád, mert a szövegedből tisztán lejön, hogy csak köpkölődni, trollkodni jársz ide, az érvképességeid kifejlődésére még pár ezer évet várni kell. Úgyhogy neked kéne legkevésbé prédikálnod arról, ki a sötét, és ki nem az.

A huszonéves szűzzel pedig igencsak mellélőttél, vélhetően több barátnőm volt, mint ahogy macskád van neked, de azért nyugodtan lúzerezz, hisztizz, és csapkodd a segged is a földhöz a hatás kedvéért :D


Ez meg nettó baromság, hogy aki huszonévesen is szép, az 30+ évesen is tuti az lesz,de nem várom el tőled,hogy beismerd ha baromságot írtál, az derogál ugye.

Magyarán szólva ugyanazt csinálod pepitában, mint az általad megvetett "lúzerek", csak az előjel más. Van valami bugyuta elméleted, nagyjából szinkronban a lapos Földes meg a légüres térben kongó Holdas hülyeségekkel, és mindenki aki nem ezt vallja, az hülye, te vagy helikopter egyedül.


Azt mellesleg megvan, hogyha egy hapsi dugni akar egyet, nem fog fölösleges köröket futni nálatok, hanem elmegy egy fizetős nénihez? Nem csodálom ha nincs, mert borítaná a szép elméletedet. A mínuszt pedig helyből kaptad is.

2018. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!