Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolkodnak így sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolkodnak így sokan, hogy 25 felett már lefelé mennek a lejtőn a nők, és már nem fognak kelleni senkinek? Nem gondolják, hogy egy kapcsolatnak a szeretet a lényege?

Figyelt kérdés

Minden másnap látok itt ilyen kérdést, és már élőben is elkezdődött. 27 éves nő vagyok, a párom 24.

A párom egyik haverjával beszélgettem egy közös bulin, és eléggé ittasan elkezdett igencsak ocsmányul cs.esztetni. Azt mondta, hogy nem érti, mit keresek még ebben a kapcsolatban, mégis mit várok, mikor az én virágkoromnak vége, sőt, már most is inkább 18-20 éves csajok illenének a párom mellé, és ő egyre jobban érik, egyre jóképűbb évről évre, lassan mindenkit megkaphat szinte... és, hogy miért maradna mellettem, még akkor is tartanom kellene ettől, ha egyidős lenne velem, de így pláne, hogy mindjárt 30 vagyok és ketyeg az óra, esik a szexpiaci értékem, a páromé meg nő. Ő azt állította, hogy csak segíteni akar, mert össze fogok omlani, ha tényleg azt hiszem, hogy meg tudom tartani a páromat, akinek ráadásul az első barátnője vagyok, és 18 éves volt, amikor összejöttünk. Szerinte szakítsak már most, és 40-es fószerek között keresgéljek, mert ők illenek hozzám korban.

Én csak annyit mondtam, hogy nem ilyeneken múlik, és otthagytam, elmeséltem a páromnak, ő pedig összeveszett vele és törölte.


Nekem hányingerem lenne attól, ha egy 40-es fószerrel kellene együtt lennem.

A párommal való korkülönbség egyáltalán nem látszik, és minden téren most élem a virágkoromat, most vagyok a legszebb, és már jobb partner is vagyok, mint 20 éves koromban. 20 évesen pattanásos és gebe voltam, és mindenféle fals elképzelésem volt a világról, tipikus bugyuta kislány szint. Nem tudom, miért lenne jobb partner nálam egy átlag 20 éves lány, még a teste sem feszesebb... :D

De ez csak az egyik. A másik inkább az, hogy egy még mindig szenvedélyes (!), kiegyensúlyozott kapcsolatot miért befolyásolna ilyesmi, hogy nekünk elvileg mekkora a "piaci értékünk"? Nem gondolkodnak az emberek azon, hogy a szeretet fontosabb, mint ezek az érzéketlenül kalkulált dolgok?


2018. jan. 23. 19:50
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

#29

Ezek jó érvek: igen, dugásra valószínűleg tök mindegy, de ennél fogva amelyik könnyebb eset, azt választják. - Tök mindegy az a pár év, amennyire én látom a férfiak körében.. :)



# 30

Érvet nálad még mindig nem látni, elmélet pedig csak nálad van, nálam nincs, de örülök, hogy átment. :)

ÉS macskás sem vagyok, nekem van kapcsolatom, valószínűleg ezért nem gyártok ökör elméleteket a társkeresésről, és az emberek "piaci értékéről", mert jelen helyzetemben qrvára nem érdekel és fölösleges is osotbaságokon gondolkodnom.


"Ez meg nettó baromság, hogy aki huszonévesen is szép, az 30+ évesen is tuti az lesz,"

Rohadt kíváncsi leszek, hogy pár év múlva hogy fogok megcsúnyulni, és hogyan alakulnak a férfiak udvarási szokásai. :))


"megvan, hogyha egy hapsi dugni akar egyet, nem fog fölösleges köröket futni nálatok, hanem elmegy egy fizetős nénihez? "

- Nálad nem csodálom, hogy erre kényszerülsz, a - te szavaiddal élve- nagyob piaci értékkel rendelkező, jó pasik nem szorlnak rá sem húszo, sem 30 évesen a prostikra, mert találnak nőt, akit meg tudnak fektetni.

De "Nem csodálom", ha te ezt nem tudhod, honann is tudhatnád, nem vagy ez a kategória.


- Bocs, ha bánt a kategorizálás, de gondolom az eméleted alapján te is nagyon jól tudod, hogy hova tartozol. Ez ilyen.


U.I: Nyilván félig meddig troll a válaszom, de a válaszod idiotasága miatt az, hiszen ezt nem tudom komolyan venni, bocsi. :)


De mondom, még pár év, és kiderül, van-e valóságalapja a dolognak.


Ja és nem gondolod uyge komolyan te sem, hogy érdekel a lepontozás? :D

Csillagom, szerinted írnék ide 3 kommentet is ebben a stílusban, ha érdekelne? Gondolkozz már... :)

Egészségedre, ha nyomtál rá minuszt, tényleg! Vedd elégtételnek. :D

2018. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
68%

"Érvet nálad még mindig nem látni, elmélet pedig csak nálad van, nálam nincs, de örülök, hogy átment. :)"


Ha igazad lenne,meg tudnád cáfolni az elméletet. Azzal, hogy egy passzív-agresszív álláspontból leszarozod helyből, semmit nem cáfoltál meg, sorry.


"ÉS macskás sem vagyok, nekem van kapcsolatom"


Majd leszel, ne aggódj. Majd leszel...

Egy párkapcsolat szerinted örökké tart? Hogyne. A Tiffany, meg Romana füzetekben, meg a romantikus filmekben. Amikor a stáblista után veszekednek és elválnak, azt ugye nem mutatja a televízió.


"Rohadt kíváncsi leszek, hogy pár év múlva hogy fogok megcsúnyulni, és hogyan alakulnak a férfiak udvarási szokásai. :))"


Nos, igen rossz hírem van számodra: a fiatalabb nők mindig is kelendőbben voltak/lesznek, mint az idősebbek. Te meg csak annyit veszel észre, hogy egyre többet költesz ránctalanítóra, és hajfestékre, hogy azokat a csúnya ősz hajszálakat eltitkold.


"Nálad nem csodálom, hogy erre kényszerülsz"


Itt megint csúfosan mellélőttél, nem egyezik a világnézetemmel, hogy ilyesmikre szórjam a pénzt. Azon mindenesetre elgondolkozhatsz, hogy mégis hogyan lehetséges az, hogy egyre többen veszik igénybe a szolgáltatásaikat. Mond valamit a szexturizmus fogalma? Nézz utána, a számok nem hazudnak. A többi az hitvita.


"nagyob piaci értékkel rendelkező, jó pasik nem szorlnak rá sem húszo, sem 30 évesen a prostikra, mert találnak nőt, akit meg tudnak fektetni."


Aha. Je. És ettől lesz valaki értékesebb ember a szemedben, hogy többszáz lányt megfektet? Ettől ő több GDP-te termel az országnak, olcsóbb lesz a kenyér, vagy mi?

Ha ezt tekinted értéknek, nem csodálkozom az álláspontodon. A saját, nagyon szűkre szabott kereteid közt valahol neked is igazad van...


"De "Nem csodálom", ha te ezt nem tudhod, honann is tudhatnád, nem vagy ez a kategória."


Nem állítottam fel semmilyen "eméletet", tehát a legkevésbé se bánt, hogy te személy szerint a saját kis világodban hova kategorizálsz be. Olvastam már nagyobb ökörségeket is az Ezotériában, szóval ez nemigazán éri fel az ingerküszöböm.

A mínuszt pedig ismét kaptad, természetesen.

2018. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

#31:

(29-es vagyok)


Dugásra persze, arra mindegy a kor. Ott egy huszonéves hapsi is rámegy a 45-50 évesre ha jól tartja magát, mert miért ne. Naná, hogy rámegy.


Itt most a komoly, normális, hosszútávú párkapcsolatokra értettem amit mondtam, csak és kizárólag. Dugni (ha nagyon akarja) mindenki talál valakit. Férfi, nő, idős, fiatal. Van amelyik könnyebben, van amelyik nehezebben, de talál ha akar.


Persze a dugni-ra is igaz, hogy a kanok nagyobb része a feszes huszonéveseket akarja (akarná) megfektetni elsősorban, aztán a harmincasonokat, aztán a negyveneseket és így tovább. Ebben nincs semmi "rossz", és ez nem elmélet, ez egyszerű biológia.


Ugyanúgy ha azt mondom, hogy egy nő ha két tök egyformán kinéző pali közül választhat és csak annyit tud róluk (semmi mást), mint hogy az egyik milliomos, a másik meg gyári munkás, akkor szinte biztos, hogy látatlanban az előbbit fogja választani. És ez baj? Vagy rossz? Dehogyis. Egyszerűen csak logikus.

2018. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

#31:

Te értelmes vagy, amit írsz, abban van realitás. Valóban egy picit más szemszögből közelítettük meg ( vagyis én) a kérdést.


Lényegében azért nem érdekelnek az efféle elméletek, mert a "csak dugás" sosem játszott ekkora szerepet az életemben. És ez az "elmélet" erre vontakoztatható igazán ( nőknél a kor és külső jegyek pl elsőrendűek egy szexkapcsolatban, férfinál a kinézet szintén, és nem játszik szerepet az egzisztenciája úgy , mint amikor tartós kapcsolatot keres valaki)(Bár egyébként is azt mondják, hogy a nőknek könnyebb szexhez jutni, de nem ezért nem érdekel az erre irányuló elmélet.)


Egyszerűen társban gondolkodom és fogok is, és ott a külső/kor csak egy db tényező, ez önmagában kevés ahhoz, hogy kapcsoaltot is akarjon valaki.

Szex esetében nem gondolkodik az ember: vagy van vonzalom, vagy nincs és kb ennyi. De egy kapcsolat sokkal többet ad a külsőnél, buta emberek választanak maximum csak a külső alapján, amiben hosszú távon nem lesz tratalom.


Na, hát nekem személy szerint ezért nem lényeg, és ezért tartom hülyeségnek a dolgot, az én életemből az eféle méregetés kiesik. Bár az tény, hogy én csak kapcsolat/igaz társ szempontjából nyilatkoztam.


Egy olyan kapcsolatot nem kárpótol ez a méregetés, ahol nem csak a szexualitás, hanem a lelki ráhangolódás is van, és valóban jól érzed magad a másikkal.- Szexen kívül is.

Ez sokkal fontosabb és tartamasabb dolog, mint hogy mennyire vagy kelendő és hányna akarnak dugni veled épp. Bár nyilván ezért foglalkoznak ezzel kevésbé a kapcsolatban élők, mert más a perspektíva, és nem ez jelenti a a boldogságot, hanem más.

2018. jan. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Vagyis # 33.:D
2018. jan. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!