Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevésbé szép lányok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé szép lányok, hogy élitek meg a mindennapokat?

Figyelt kérdés

Mennyire vagytok sikeresek a párkeresés terén?

Hogyan viszonyultok magatokhoz és másokhoz?

Èreztétek már valaha, hogy valamivel kompenzálnotok kellene?


Én gyerekként/kamaszként meg voltam győződve, hogy macskás néni leszek, lehet ezért is (tudat alatt) gyerekként regényhősökbe meg történelmi alakokba voltam "szerelmes", mert más nekem úgyse lesz. Kamaszként meg valamiért mindig foglalt srácokba, mert akkor visszatartott a próbálkozástól még az is, hogy nem barmolunk bele más kapcsolatába.

Kb örök magányra rendezkedtem be, sose jártam szórakozni, helyette ott voltak a könyvek, és "ha már szép nem lehetek, majd leszek művelt, és majd én is hozzámegyek valakihez, aki ugyanilyen "szerencsétlen", de cserébe nagyon intelligens", mert a kedvenc regényeimben sok lány végül így oldotta meg az életét (abban az időszakban, amikor még kötelesek voltak házasodni).

Végül persze nem így alakult, lett párom (akikről máig meg vagyok győződve, hogy az eszemért szeret), de a szebb nők iránti komplexusomat nem tudtam teljesen leküzdeni, és bár anyagilag jól állunk, mindig van bennem egy gát, hogy nem vehetem meg ezt vagy azt (ruhát, parfümöt), mert ezeket a dolgokat a szép lányoknak szánják, nem nekem.


2018. jan. 26. 09:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Érdemes lenne keresned egy pszichológust.
2018. jan. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Nagy problémák vannak a toronyban...
2018. jan. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nincs semmi bajod, úgy vagy jó, ahogy vagy az összes személyiségeddel együtt. :D
2018. jan. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt olvasni is rossz volt, ne haragudj.

Gyerekként is voltak barátnőim, kamaszként fiú haverok is, és soha nem éreztem azt, hogy kevesebb vagyok, mint aki szép.

Oda vettek fel, ahová akartam, elsőre lettek meg a nyelvvizsgáim, a jogsim, suli után gyorsan találtam munkát.

Mindig volt pasim, olyan, aki tetszik, meg én is neki. Ízlések és pofonok. Persze, nekem is voltak nagy szakítások, megcsalt, megcsaltam, stb. Nem csak habostorta az élet, de nem érzem, hogy olyan rossz lenne nekem.

Kompenzálni maximum úgy szoktam, hogy igyekszem kihozni a külsőmből a maximumot. Nem tudnék utcára menni lepattogott körömmel, például. De simán felveszek egy melegítőt.

Nem depizek azon, hogy a combcsizma meg a miniruha nem engem vár az üzletekben. Ez csak egészséges önkritika. Nem lesz ettől rosszabb az életem.

Mindig tudtam, hogy nem leszek szép nő, nem fogok modellkedni, nem fognak utánam forogni a pasik, nem engem kérnek fel táncolni, meg hasonlók. De nem érzem, hogy hátrány, hogy nem vagyok szép. Plasztikáztatni biztos nem lennék hajlandó.

2018. jan. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Hinnye, de sok kényszeres gondolat...önértékelésednek semmit nem adott, hogy van partnered, aki szeret? Menj és vegyél jó cuccokat, ha van rá zseton, egy szexi magassarkú, combfix, melltartó szett feldobja a nőt.
2018. jan. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok szép lány, mégsem érzem non- stop ezt.

Ilyen fejjel születtem. Ez van :) ha sokat sírok, meg aggódok sem változik meg a dolog.

Ruhát olyat veszek, amiben jól érzem magam, parfümöt is megveszem ami megtetszik.

Attól, hogy a genetikai készletem nem túl előnyös külsőben jelent meg rajtam, miért kéne " büntetni" magam?

Meg amúgy is, picit több vagyok, mint a tükörképem :)


Pszichológushoz menj el, súlyos önértékelési gondjaid vannak.

2018. jan. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Én is olyan voltam, mint te....vagyis hasonló. De én huszon évesen lefogytam és szerettem csinosan öltözni, finoman sminkelni. És tudod, mi az érdekes? Hogy alapvetően jó nő lettem. Nagyon nehezen találtam párt, a barátnőim szerint ez mind az én fejemben volt, minden közeledést, szemezést, vagy bárki aki szóba állt azt mereven elutasítottam, közben meg azon sírtam, hogy nem kellek senkinek. Aztán jött valaki aki úgy áttörte ezeket a falakat, mintha hungarocelből lennének. De kevés az ilyen férfi. Előtte is lehetett volna más, ha nyitott vagyok, de nem voltam az.
2018. jan. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy fogynom kène, nem vagyok túlsúlyos.

Csak nem felelek meg a szèpségideàlnak. Azon meg 1-2 szép ruha nem fog vàltoztatni.

2018. jan. 26. 10:29
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

Sarah Jessica Parker, Rubint Réka, Barbra Streisand, Béres Alexandra, J.K.Rowling, Oprah: végtelen a sor olyan nőkből, akik nem felelnek meg az ideálnak, és mégis rengetegen cserélnének velük.

Lehet, hogy közülük egy páran most nem lennének sehol, ha még szépek is.

2018. jan. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
én arcra is csúnyának tartom magam, de mindegy. A férfiak többségének egy jó alak és csinos ruházat bőven elég, hidd el.
2018. jan. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!