Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevésbé szép lányok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé szép lányok, hogy élitek meg a mindennapokat?

Figyelt kérdés

Mennyire vagytok sikeresek a párkeresés terén?

Hogyan viszonyultok magatokhoz és másokhoz?

Èreztétek már valaha, hogy valamivel kompenzálnotok kellene?


Én gyerekként/kamaszként meg voltam győződve, hogy macskás néni leszek, lehet ezért is (tudat alatt) gyerekként regényhősökbe meg történelmi alakokba voltam "szerelmes", mert más nekem úgyse lesz. Kamaszként meg valamiért mindig foglalt srácokba, mert akkor visszatartott a próbálkozástól még az is, hogy nem barmolunk bele más kapcsolatába.

Kb örök magányra rendezkedtem be, sose jártam szórakozni, helyette ott voltak a könyvek, és "ha már szép nem lehetek, majd leszek művelt, és majd én is hozzámegyek valakihez, aki ugyanilyen "szerencsétlen", de cserébe nagyon intelligens", mert a kedvenc regényeimben sok lány végül így oldotta meg az életét (abban az időszakban, amikor még kötelesek voltak házasodni).

Végül persze nem így alakult, lett párom (akikről máig meg vagyok győződve, hogy az eszemért szeret), de a szebb nők iránti komplexusomat nem tudtam teljesen leküzdeni, és bár anyagilag jól állunk, mindig van bennem egy gát, hogy nem vehetem meg ezt vagy azt (ruhát, parfümöt), mert ezeket a dolgokat a szép lányoknak szánják, nem nekem.


2018. jan. 26. 09:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
4%
Ugyanúgy élik meg a mindennapjaikat, mint a jó nők, csak ők 20-szal kevesebb levelet kapnak társkeresőn. Ne aggódj,így is van kiből válogatni.
2018. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalabb koromban sokat bántottak a fiúk, amiket máig nem tudok elfelejteni, de valahogy nagyjából túl léptem rajta, ami meg vicces, hogy az egyik fiú, aki annyit bántott régebben, a gimi vége felé kedves, normális lett velem, barátkozni próbált, úgyhogy ők is változnak.

Sosem futottak utánam a fiúk, eddig két párom volt, mindkettőt neten ismertem meg, a másodikkal már lassan három éve együtt vagyunk, ő rengeteget segít, hogy jobban szeressem és becsüljem magam. Volna lehetősége nálam szebb lányt találni, de sosem tette, úgyhogy lassan el tudtam hinni, hogy tényleg szeret.

Nem mondom, hogy sok önbizalmam lenne, de egy nagyon szeretetteljes, támogató kapcsolatom van, amiért nagyon hálás vagyok.

Régebbem sanyargattam magam azt remélve, ha vékony leszek, majd boldogabb is leszek, de végül hagytam az egészet, megeszem a csokit, ha kívánom, de elmegyek edzeni mellette.

Nagyjából elégedett vagyok most az életemmel. Nem mondom, hogy nem lehetne jobb, de ez az, ami jobb esetben motiválja az embert :)

23/N

2018. jan. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nagyon nehezen viselem. Rossz érzés, hogy a bűnronda mivoltom magával vonzza az egyedüllétet.

Előfordult, hogy “adtam” magamra, de mégsem éreztem úgy, hogy “csinos” lennék, a ronda arcvonásaim ellensúlyozzák úgyis az összképet.

Nem feltétlenül irigy vagyok a szép nőkre, pusztán szenvedek attól, hogy nem lehetek vonzó egy férfi számára sem.

Előfordul, hogy valaki próbál biztatni, de ha olyan személy teszi ezt, aki szép, párkapcsolatban van, akkor a lelkesítése nem lesz mérvadó, annál az oknál fogva, hogy nem érezheti át azt, hogy nekem (bányarémként) esélytelen a párkeresés.


Veled ellentétben én megveszem magamnak a szép holmikat, ettől eltekintve nem hordom őket. A szekrényemben sok szép ruha, márkás parfüm akad, mégsem érzem azt, ahogyan Te sem, hogy nekem szabadna megjelennem bennük. Félelem lenne úrrá rajtam, hogy mások csak kinevetnének.


Ha van párod értékeld Őt. Neked van sikerélményed emiatt, ha mégsem tudsz túllépni az önbizalomhiányodon, keress fel egy pszichológust aki átsegít ezeken a gondolatokon, hogy túljuss rajtuk.

2018. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

A kevésbé szép lányok is kapnak minimum tíz levelet havonta egy társkeresőn

ez pontosan tízzel több mint amennyit egy átlag pasas kap

Szóval abszolúte nincsenek olyan szörnyű helyzetben, nem is tudják milyen jó dolguk van

Lehet engem is lepontozni kis hisztérikák, ha már cáfolni nem tudtok, legalább ez az óvodás kisdedó játék megmaradt nektek

óóhhhh sajnálatos módon lepontozni én is tudok :(((((( milyen kár nem igaz?

Na lássuk csak!

2019. szept. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha te naponta 10 levelet kapnál lecsúszott, alkesz vagy kövér nőktől, akkor te boldog lennél és elégedett? Nem hiszem. Én 37 éves csinos nőként egy év alatt 3 megkeresést kaptam az elittárson. Azóta nem is vagyok fenn sehol. Ennyit erről.
2019. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

annál jóval boldogabb és elégedettebb lennék mintha az égvilágon senki nem írna, maradjunk ennyiben

azt pedig, hogy csinos nőként össz-vissz 3 férfi érdeklődött utánad, valamiért nem tudom elhinni

2019. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!