Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől egy utolsó szemét lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől egy utolsó szemét lennék?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nemrég kezdtem el dolgozni. Okos vagyok, jó diplomám van, de tudom, hogy milyen nehéz állandóan küzdeni. Gyakorlatilag erről szólt eddig az életem. Megtetszettem az egyik a főnöknek és utána sorban jöttek a dolgok,ahogy az szokás. Jóllehet van felesége, nekem is van párom. Nem érzek semmit a főnököm iránt, de már most sokkal jobb helyzetben vagyok. Kapok plusz pénzt és néhány kiváltságom is van. Bemutatott pár fontosabb embernek is. Nem érzem áldozatnak részemről. Valahol érzem, hogy nem helyes. Az egyszerűbb utat választottam. De baj ez? Nem azért teszem, mert ne tudnék küzdeni, mert eddig is csak küzdöttem. Egyszerűen nem akarok többet harcolni, ha van jobb út.

24N


2018. febr. 1. 17:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok, szép munka! Párodnak és főnököd feleségének már büszkélkedtél?
2018. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szernitem nincs szégyen abban, ha valaki egy utolsó prosti.
2018. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
9%
Ebben az országban már majdnem minden nő a p..nájával tud csak érvényesülni? Nem is idegesítem magam,felesleges, nem is ismerlek, nem érdekel az életed, a barátoddal,meg a főnök feleségével,meg majd lejátszod a meccset.
2018. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen, ezzel az lettél.
2018. febr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem meg ne szégyellj semmit. Ha így nem megy, majd úgy fog. Ha ezáltal bekerülsz a pikszisbe, bent is kell maradni, ott pedig kell a tudásod. Mások maradhatnak CBA kasszások gyantázatlan bajusszal, tiszta lelkiismerettel.
2018. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg? De érdekesss, engem még nem dugott meg soha senki a munkahelyemen, és nem "CBA kasszás vagyok gyantázatlan bajusszal". Ahol így érvényesülnek, az egy másik hivatás. ;)))))
2018. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Minden munkahelyen ez megy akinek pénze van mindent megtehet,mert ugye ha nem tettszik a rendszer akkor mehet a dolgozó a hid alá..
2018. febr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A nőkre mindig van kereslet,de egy pasinak mikor fizet egy nő?
2018. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!