Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakran szemezünk, de semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran szemezünk, de semmi nem történik?!

Figyelt kérdés
2018. febr. 1. 23:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Van egy fiú, akivel nagyon sokat találkozom. Ő kezdett el nézni engem, és azóta mindig találkozik a tekintetünk, viszont ez ennyiben is maradt. Nekem nagyon tetszik, pont az esetem, de nem fogok ra tapadni. Vagy félre értem?
2018. febr. 1. 23:51
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Szerencse, hogy nem a nők kezében van a kezdeményezés mert már régen kihaltunk volna a bolygóról.
2018. febr. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 WheneverYouWant ***** válasza:
Valószínűleg tetszel neki csak fél kezdeményezni.... Alap női taktika ha neked is tetszik hogy olyan szituációt hozol létre hogy mindenképp meg kell hogy szólítson. Pl:megjátszod hogy véletlenül nekimész vagy leejtesz mellette valamit amit neki könnyebb felvenni.
2018. febr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kell rátapadni, elèg ha kicsit nyitsz felè, flörtölsz, beszèlgetsz vele stb. Ebbe nem halnál bele.
2018. febr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem kell rá tapadnod, de finoman kezdeményezhetsz.

Vagy olyan szituációt teremtesz, ahol kezdeményezni fog.

Ha tetszik neked, akkor lépj.

2018. febr. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nyitnom kéne, de őszintén szólva kicsit félek tőle, mert ha csak félre értem (pl. lehet csak azert találkozik folyamatosan a tekintetünk, mert azt nézi miért nézem), akkor is találkozunk heti min. háromszor.
2018. febr. 2. 04:36
 7/11 A kérdező kommentje:
Az pedig lehet kellemetlen lenne.
2018. febr. 2. 04:36
 8/11 anonim ***** válasza:
A "nyiss felé" nem jelenti,hogy szerelmet kell vallani, nem jelent elköteleződést... Annyit tegyél, hogy " nyitsz" egy " semleges" kommunikációs csatornát.
2018. febr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hol szoktad őt látni?

Ugyanígy vagyok én is egy lánnyal, talán segíthetek.

2018. febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ugyan ott dolgozunk.
2018. febr. 2. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!