Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti találkoztatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti találkoztatok már puával?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róluk?

Én nem vagyok az!


2018. febr. 4. 15:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#7

ez eléggé nehezen hihetőnek hangzik... Pont a hangoskodó feltűnőt szoktátok férfiasnak tekinteni, ezekre is tapadtok, a csendes az "nyámnyila zárkózott mufurc" pedig pont nem...

2018. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy nyámnyila? Azt írtam szűk szavú és férfias. A párom pontosan ilyen volt, mikor találkoztunk.A haja katonásan levágva, egészségesen izmos, kicsit pocakos test, szúrós szemek, gyönyörű, mély hang, amit csak akkor és annyit használt, amennyit muszáj volt, és nagyon-nagyon szerény tekintet. Számomra maga a tökéletesség, teljesen esélytelen, hogy elengedjem valami arcoskodó majom miatt.
2018. febr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez a sok pszichológia egyes ember..., kezdve veled, kérdező. Fogalmad sincs, hogyan tanul az elme.
2018. febr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Írd le,hogy?
2018. febr. 6. 13:41
 15/18 anonim ***** válasza:
Az egész pua intézményt bekéne szüntetni, mert nem, hogy lehúzósak hanem, elszemélytelenítik az embert. Inkább vállalja fel az ember, hogy félénkebb nő közelében, ez hozzáteszem bátor cselekedet is, minthogy egy gátlástalan pszichopatát csináljon magából.
2018. febr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok pua de Magyarországon ma eg félénk srác csajok terén nemnmegy semmire.
2018. febr. 7. 16:12
 17/18 anonim ***** válasza:

"Az egész pua intézményt bekéne szüntetni, mert nem, hogy lehúzósak hanem, elszemélytelenítik az embert. Inkább vállalja fel az ember, hogy félénkebb nő közelében, ez hozzáteszem bátor cselekedet is, minthogy egy gátlástalan pszichopatát csináljon magából."


[link]


Igen, mert a félénkség biztosan a személyiséged veled született és fontos része, véletlenül sem tanult viselkedésmód. De még ha nem is az lenne, miért ne változtathatnál rajta a saját érdekedben?


Ha pl. félsz a nyilvános beszédtől, abba is beletörődsz, vállalva hogy emiatt jóval kevesebbet fogsz keresni, mint amennyire képes lennél? Mindent csak azért, mert gyerekként párszor voltak rossz élményed a nyilvános beszéddel kapcsolatban és tudat alatt elkönyvelted magadban, hogy "hát, nincs mit tenni, én ilyen vagyok"?


Ráadásul a sok önjelölt szakértő, aki nőként amúgy észre se venne élőben, a neten lelkesen adja alád a lovat, hogy "jaj, csak legyél önmagad, majd valakinek így is tetszeni fogsz". :P Kár, hogy egy félénk srác sem önmagát adja, hanem tanult (negatív) szerepet játszik. Akkor már miért ne sajátíthatna el egy olyan szerepet, ami előnyösebb számára a céljai elérésében?

2018. febr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Tényleg,erre miért nem válaszoltok?
2018. febr. 7. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!