Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta fekudjunk le es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta fekudjunk le es utana majd alakul a dolog. Ha lefekszek vele utana mire szamitsak szerintetek? 18/L

Figyelt kérdés

Azt mondta utat kell adni az erzeseknek utana alakul meg ilyenek. Meg hogy mit kéretgetem magam....tiszta bolond. Vajon ha lefekszek vele utana milesz?

En nagyon bele vagyok esve de ő .....


2018. febr. 6. 15:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%
Ne sok jóra.
2018. febr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
96%
Rossz esetben meg egy nem kívánt terhességre is számíthatsz, esetleg.
2018. febr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
97%
Arra, hogy megdug - ami neked nem feltétlen lesz jó - aztán integethetsz neki :)
2018. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Bence_ ***** válasza:
53%
Édes istenem, miért okoz valakinek az örömöt, hogy minden választ lepontoz. Ráadásul egy kérdésnél ahol a válaszok velemények. Találja meg a belső békéjét aztán legyen hasznos tagja a társadalomnak!
2018. febr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Mire számíts?


Semmi jóra:

- csalódásra

- bűntudatra

- azt fogod érezni, hogy kihasznált

- ő meg előadja ezt majd egy újabb lánynak

2018. febr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a többieknek.

Én meg csak fogom a fejem, hogy mivé lett a világ... mindig is voltak és lesznek olyan emberek, akik csak a szexre mennek, de hogy manapság már az ágyban kell kezdődnie az ismerkedésnek, az azért sok.

2018. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ahogy mondta, majd alakul, szex után vagy otthagy, vagy nem ¯\_(ツ)_/¯

Magyarul ha nagyon belé vagy esve, akkor ne menj bele, mert nagy eséllyel ott fog hagyni, és akkor össze fogsz omlani, hogy csak kihasznált.

2018. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ne menj bele

32 N

Ja és ez csak duma, majd utána alakul. Nekem ugyanígy előadta magát az "úriember" majd alakul a szex után, hogy lesz szerelem, vagy sem.

Szánalmas. Én elküldtem melegebb éghajlatra.

Ugye gondolom előtte előadta magát hogy milyen figyelmes, kedves stb?

2018. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Uristen!!! Igen!! De ez az igazi önmaga nem az mikor kedves meg figyelmes volt...
2018. febr. 6. 23:01
 20/20 anonim válasza:
Tipik férfi csak a szex mond meg neki alakuljon ki a dolog es utana nehogy hagyd magad csajszi🙃😘
2020. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!