Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mit szólnátok hozzá, ha első szexnél kiderül, hogy a férfi átlag alatti méretekkel rendelkezik?

Figyelt kérdés
Mondjuk úgy 12-13 cm.
2018. febr. 10. 10:38
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden más klappol,nem rohanok világgá,amúgy se vagyok lószerszámpárti.


Ha meg nem szimpatikus,akkor se fekszek le vele,ha kígyó uborka méretű szerszáma van.

2018. febr. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
92%

Én őszintén elmondom a véleményem. Nekem azt szolták mondani, hogy szűk a hüvelyem alapból, de ha felizgulok, akkor rendesen ki tudok tágulni, és eléggé be tudok nedvesedni. Én azt szeretem, ha kitölt hosszában meg szélességben is, érzem, hogy ott van valami, de erre tökéletesen megfelel az átlag méret, tök jó, ha be tudja dugni úgy tövig, hogy én nem érzek fájdalmat, mert pont akkora neki, amekkora normálisan belém fér, bármelyik pozícióban.


A nagy méret nem jó, mert fáj, a méhszájamat bökdösi, neki is kellemetlen meg kényelmetlen, hogy figyelnie kell rám, hogy meddig teheti be. Szájjal is nehezebb kényeztetni egy nagy farkat.


Volt dolgom nagyon kicsi farokkal. Őszintén szólva ki tudott volna elégíteni, ha személyiségileg olyan lett volna, amilyen. Az a baj a kisfarkú férfiakkal, hogy a társadalom nagy része kiröhögi, elítéli, megalázza őket. Ez valahol érthető, mert az emberek is inkább ösztönlények, az erősebb marad fenn, és a gyengét legyűri. Ezeknek a férfiaknak semmi önbizalma nincs, mert szégyenkeznek, félnek, hogy nem elég férfiasak, nem tudnal kielégíteni egy nőt, beégnek, nem tudnak gyereket csinálni. És itt vannak azok is, akik merevedési zavarosak, stb, egyéb problémások. Hozzájuk azt kívánom, hogy olyan nő közelébe kerüljenek, akik komolyan veszik őket, mert bármekkora is az a méret, ha két ember szereti egymást, a szex is sokkal jobb. Nem érdemes hazudozni, meg szórakozni, a csalódástól való félelem miatt a kapcsolattól távol tartani magukat. Vannak nők, akikkel lehetséges.

2018. febr. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
18%
Azért lehúzni azokat a kommenteket, akiknek nem kell a kicsi, gáz. Hiába na, ha nekik a kicsi nem kell, akkor ezt el kell fogadni (lehet volt már rossz élményük vagy hasonló), de megnyugtatlak: ha oda kerülsz egy csajjal, hogy lefekszel vele, akkor az a csaj lefekszik veled, bármekkora a farkad. És akkor rajtad múlik az éjszaka. Az egyetlen kivétel talán egy részeg diszkós eset lenne, ahol csakis, csakazért fekszik le veled, hogy egy jót dugjon és akkor érthető, hogy csalódik a kis szerszám miatt.
2018. febr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
67%

Én már sokszor ráfaragtam az egy alkalmas szexnél. A legrosszabb az hogy amelyik pasi leginkább felvág arra hogy neki 20 vagy több centi a farka, pont azoknak van olyan kicsi, max 15 cm. Miért kell hazudni? Úgy is kiderül aztán mehet amerre lát mert nem lesz szex!


Lehet engem is lepontozni az igazságért! De én élvezem ha kitölt, ha férfias igazán. Vizuális típus vagyok, engem még az se riaszt el ha egy 22 cm-es farkát látok. És a statisztikák ahogy már más is írta nem valósak. Egy egészséges fiatal férfiáknak átlagban nincs 16-7 cm nél kisebb. Szóval akinek mondjuk 13 az selejtes példány. Sajnálom

2018. febr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
86%

Selejtes példány akinek kisebb van? :D

Akkor azok a nők is selejtesek akiknek kicsi a mellük, rövid a hüvelyük, kicsi a szájuk stb. Röhejes vagy.

2018. febr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!