Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mit szólnátok hozzá, ha első szexnél kiderül, hogy a férfi átlag alatti méretekkel rendelkezik?

Figyelt kérdés
Mondjuk úgy 12-13 cm.
2018. febr. 10. 10:38
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
42%

Pont tegnap volt (azaz ma hajnalban)

Az egy dolog h rovid de meg vekony is volt.

Szal szex nem volt, meg se ereznem ...


Regen egyszer volt egy 10cm vekonyka pasi, nem volt jo elmeny.

2018. febr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
81%
Mérettől független ha nem tud kielégíteni, vagy csak ilyen 10 perces pasi, akkor nem találkoznék vele többet.
2018. febr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
96%
Nem zavarna, ha ő is elfogadná a kis melleimet.
2018. febr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
79%
Na, az ilyen kérdésekkel érdemes példálózni, amikor valaki feltesz egy "Fontos-e a péniszméret?" jellegű kérdést. Nem is tudom mikor olvastam utoljára ennyire őszinte véleményeket.
2018. febr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
"Na, az ilyen kérdésekkel érdemes példálózni, amikor valaki feltesz egy "Fontos-e a péniszméret?" jellegű kérdést." - Nem gondolnám, hogy olyan kérdéseknél azt vitatnánk, hogy fontos vagy nem fontos, inkább a konkrét méreteket vitatjuk, hogy azt nem lehet mondani, hogy adott méret az etalon, és ami attól eltér, azzal baj van, hiszen mi nők sem vagyunk egyformák, intim méreteinket tekintve. Más a jó egy szűkebb és más a jó egy tágabb nőnek. DE borzasztó idegesítő, ha valaki állandóan a saját méretein rugózik... Szóval azért nem ennyiből áll egy ember.
2018. febr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
80%
Nálam a vastagság jobban számít. Volt már dolgom hosszú, de vékony farkú pasival és hát nem tetszett... Ha rövid, de kb 4-5 cm széles az bőven jó nekem.
2018. febr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
#26: A 4 és 5 cm között érzetre azért elég nagy különbség van. Ha már a vékonyságról és vastagságról beszélünk.
2018. febr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
13-14 az átlag mret Európában, miről beszélünk?!
2018. febr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
39%

#28: "13-14 az átlag mret Európában, miről beszélünk?!"

---

Ja elméletben, ostoba orvosi statisztikákra hivatkozva, ha számításba vesszük a sok 70 éves holland/német félimpotens tatát meg a sok manchesteri munkásszállón élő 160 mély pakisztáni/indiai csenevész melóst. A valóságban viszont a mostani fiatal huszonéves generáció - akinek a nagy hányada tökéletes életkörülmények között sportos életmódot él - már olyan jó génekkel rendelkezik, ami nemcsak a magasságukra, alkatukra, de a péniszméretükre is hatással van és az az átlag bőven van inkább 16-17 cm. Jól tudom, mert évekig sportoltam versenyszerűen és mindenféle ferde hajlam nélkül simán meg tudtam állapítani zuhanyzás közben, hogy egyik srácnak sem volt 15-16 cm alatt a pénisze. De ez egymás között is nyílt titok volt és mivel jópasik voltunk ezért nem meglepő módon rengeteg csaj megfordult a köreinkben így ők is meg tudták erősíteni ezt a tényt.

2018. febr. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Off pasi vagyok. Nagy is vastag is....utolsó partnerem bár már anyuka volt, nagyolta. Alacsony lányról van szó, sokszor vigyázni kellett nehogy méhszájon(vagy min) vágjam. Másik gond nagy szerszám sok vér kell bele...
2018. febr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!