Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők mennyire veszik magukra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire veszik magukra ha lek..zák/leri.ancozzák őket?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ kitől jön. Azért ha egy utolsó suttyó ler.bancoz, vagy egy csaj aki köztudottan gyűlöl lek.rváz, azt nem fogom halálosan magamra venni.=D Ha az utcán hallom hogy ez a vélemény rólam...hát, nem szoktam nagyon úgy öltözködni, de valószínüleg annyira nemesne jól de nem verne padlóra. Ha olyan mondaná aki fontos nekem az nagyon rosszul esne.
2018. febr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem Neked se esne jól ha olyan szavakkal ilketnének ami sérti a becsületed.

Simán fel lehet jelenteni azt aki ilyet mond. Becsületsértés vádjávál.



Engem azért qrváztak le meg ribizlisztek le mert buliban egy cigány elő kapta a fszát tánctér közepén hogy "na szopjál már le" és én NEM-et mondtam. Következő alkalommal szoltam a Biztonságiőrnek aki egy nagydarab Néger volt és ki dobta a cigányokat

Teljesen átlagos lány voltam nem öltöztem kihívóan egy egyszerű farmer volt rajtam meg egy flitteres garbó nem is ráztam magam mint egy kiélt csaj jóformán csak figyeltem a többieket. Nem tudtam el lazulni nem is szerettem bulizni menni akkor is csak azért voltam ott mert Barátnőm ott ünnepelte a szülinapját . Szóval igazából nem értem mi volt ez

Na tökmind1.


De az is más ha az ágyban kicsit vadultok és azt mondja a párod hogy kisri..banc stb az még izgató is tud lenni.

De így random elég szarul jönn ki.

24N

2018. febr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem esik jol, de nem nagyon veszem magamra, ha csak nem olyan mondja, aki fontos nekem.
2018. febr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy nem esik rosszul olyantól, akit nagyjából ismerek...

Akit nem ismerek, attól egyáltalán nem érdekel és nem hat meg. 25N

2018. febr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Pontosan tudom h ki vagyok es milyen ...

Igy nagyon nem erdekel mit mondanak.

Bar ezt a jelzot max a pasimtol kaptam csak meg eddig de azt bok volt :-)

2018. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Senki ne mondja ezt rám, mert nem igaz. Aki mégis ezt mondaná, legyen az hozzám tartozó valaki, vagy ismeretlen, nem viselem el.


A kérdésedet érdekesen tetted fel, mit jelent azt,hogy mennyire veszik magukra?Ha Nekik szánják, magukra veszik.

Gondolom inkább azt érted a kérdés alatt,hogy mennyire érinti érzékenyen, vagy mennyire számít egy ilyen vélemény.


Ne mondja senki azt,hogy csak ettől, vagy csak attól számít...mindenkit rosszul érint ha lehúzzák, még ha idegen is teszi ezt.Valamilyen érzést, ha mást nem dühöt, felháborodást, sértődést, igazságtalanság érzést, mindenkiből váltana ki egy ilyen megjegyzés.

2018. febr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ahogy más is írta, attól függ, kitől jön a megtiszteltetés, és miért. Pl. itt is kaptam már ilyen tartalmú privátot, mert leírtam, hogy nem szeretem az anált, vagy mert ismerkedési szándékot vissza merészeltem utasítani. Ezek nyilvàn leperegnek (érdekes módon ugyanígy a bókok is, pl. utcán), vadidegenek kéretlen véleménye egyszerűen nem érdekel. Szemtől-szembe sosem mondtak rám ilyet (utcán füttyögő suttyó nem számít, max furcsa, mert sosem öltözöm kihívóan).

Ha számomra fontos, szeretett személy mondana ilyet, az biztosan fájna.

2018. febr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szűz vagyok és valszeg aszexuális, nem tud meghatni.
2018. febr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon..:'( 21F
2018. febr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#6 Hiszed vagy sem, tényleg nem vált ki semmit, ha vadidegen mond valamit, legyen a negatív, vagy pozitív. De pl. 20 évesen még nem így voltam vele, emlékszem egyszer visszahallottam, hogy valakinek nem vagyok szimpatikus (szó szerint ennyit), kb. egy hétig totál ki voltam készülve, hát hogy lehet ez, én mindenkit szeretek, engem is szeressen mindenki.

Azóta ez változott, és lehet, hogy megint változni fog.

Még ugyanazt az embert is (itt pl. különböző életkorban) máshogy érinthetik ugyanazok az ingerek, hát még akkor két tök más embert...

2018. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!