Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedhetnék meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék meg egy fiúval, akit csak az egyetem környékén szoktam látni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon bugyuta kérdés, de tényleg tanácsra lenne szükségem. :) Már többször is volt, hogy eléggé megnéztük egymást, megtartotta nekem az ajtót, egyszer még mosolyogva köszönt is, de sajnos semmi több, egymás nevét sem tudjuk. Már gondoltam rá, hogy megszólítom, de nem tudom, mivel lehetne, ami azért nem ordít arról, hogy akarok tőle valamit (közönséges meg végképp nem akarok lenni). Illetve, azt elérhetném valahogy, hogy ő szólítson meg?


Voltatok már hasonló helyzetben? Mi az, ami bevált?


Köszönöm előre is! :)


2018. febr. 10. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ő a portás?
2018. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"nem tudom, mivel lehetne, ami azért nem ordít arról, hogy akarok tőle valamit"


Pedig érzékeltetni kellene, hogy van Nálad esélye:)

Attól fölbátorodik.

2018. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha portás lenne, akkor legalább egy helyben maradna és bármikor odamehetnék kérdezősködni mindenféle teremről... :D Egyetemista ő is.


De mivel tudnám "bátorítani"? :) Amivel nem égetem le magam teljesen, ha ő nem akarna tőlem semmit?

2018. febr. 10. 20:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Az emancipációval a női kezdeményezés már derogál? Szegény srác...
2018. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nos, a kérdésem éppen arra irányul, hogyan ismerkedhetnék meg vele, amivel kb. a kezdeményezéshez kértem segítséget.
2018. febr. 10. 20:54
 6/7 anonim válasza:
Elejted a zsebkendődet, és ha elég lovagias felveszi és te meg köszönöd bemutatkozol stb
2018. febr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérsz Tőle egy papírzsebkendőt és megkérdezed, kinek tartozol.
2018. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!