Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves férfiak! Hogy szereztét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gál Zoé kérdése:

Kedves férfiak! Hogy szereztétek az eddigi barátnőiteket? Elmesélnétek nekem?

Figyelt kérdés
Hosszú történetekre is nyitott vagyok.

2018. febr. 15. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Bedöngöltem az aszfaltba, el ne tudjon szaladni.
2018. febr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Heart of Darkness ***** válasza:
89%
Megsajnáltak.. vagy én velem szerintem csak szánalomból jöttek össze eddig, mert egy kapcsolat se tartott túl sokáig és abban is biztos vagyok, hogy egyik lány sem szeretett úgy ahogy én őt.
2018. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ebayen rendeltem.
2018. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Munkahelyen diákként jött dolgozni. Éleg nagy területű hely, így én nem is igazán láttam. Egyszer a húgom írt nekem, hogy van egy lány akinek tetszem. Mondam neki,hogy adja meg az elérhetőséget. Akkor aut hiszem még msn messenger ment és írtam neki, hogy találkozzunk.

Találkoztunk beszélgettünk, a többi meg ment magától.

2018. febr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Karácsonyra kaptam
2018. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ám legyen, elmesélem részletekbe menően: sehogy :)
2018. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, egy korábbi válaszomból mimásolva


Igazából egyetlen egy kapcsolatom született úgy, hogy én mentem oda a kiszemelthez egy házi buliban és beszélgetést kezdeményeztem betépve. Összes többi esetben a lány lépte meg.


- edzésen egy odajött egy lány, hogy menjek fel hozzájuk filmet nézni, aztán ott is aludtam és össze is jöttünk

- középsuliban másik osztályból egy lány elhívott bulizni. Volt valami előzménye is, de annyira részeg voltam, hogy nem emlékszem

- koncerten egy lány odajött és megcsókolt, aztán összejöttünk

- baráti társaságból egy lány az ölembe ugrott és megcsokolt

- ugyanebben a baráti társaságban egy lány a földre lökött, rám feküdt és megcsókolt

- másik társaságból egy haverom megadta egy lánynak a telefonszámomat, aki áthívott, hogy korrepetáljam matekból. Őt már én csókoltam meg a harmadik randin.

- egyetemen egy lánnyal szemeztünk, aztán egy buliban rám mászott, összejöttünk


A komolytalanabb kapcsolatok és kalandok más módon születtek.

2018. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Maximum kalandok voltak, mikor egy srác kezdeményezett nálam.

A barátomat már én szedtem össze, tartottam egy bulit és egy barátnőm tetszett neki eredetileg, miatta jött el. Aztán nagyon berúgtam és kijött velem a kertbe, hogy jobban legyek, beszélgettünk. Nálam hagyta az esernyőjét, találkoztunk, hogy visszaadjam aztán elkezdtünk találkozgatni csak úgy, aztán az első hivatalos randin le is feküdtünk. Ennek most 3 éve.

20L

2018. febr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
#7-es: Te vagy Brad Pitt, vagy mi a f...?
2018. febr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!