Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ennyit számít egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ennyit számít egy nő iskolai végzettsége? Vagy csak szerintem baromi felszínes?

Figyelt kérdés

Egy jövőbeli dr. ismerősöm kijelentette, hogy az egy semmittevő/érő ember,aki nem rendelkezik egy alapszakos diplomával minimum.

Szerintem nem ebben kéne mérni az intelligenciát. Mi van, ha valalikek nem volt lehetősége családi tanulni/ esetleg egy szuper ember, de nem jóképességű. Plusz úgy gondolom a lexikális tudás mem szabja met ki mennyire jó ember

22/l



2018. febr. 17. 22:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
15%

Gratulálok neki! Az ilyen kijelentések után nálam ezek az emberek nagyon mélyre süllyednek.

Ezek álomvilágban élnek. (valahol rémálomföldén..)

2018. febr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
Egyetértek vele. Hasonló a hasonlóval.
2018. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%

Biztos számít. Ha valakinek van, azt tisztelem érte, elismerés, hogy a szakterületén felső fokon kvalifikált, de csak a szakterületén. Tehát hiába dr, nem lesz ettől okosabb másban. Azt meg butaság feltételezni, hogy csak iskolában képezheti magát az ember vagy amire nincs papírja, azt nem is tudja.

31/f

2018. febr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
54%
Az, hogy nem akar vele randizni az egy dolog. De hogy azt mondja, hogy semmittevő/érő az hányinger. Mert eleve a diploma nagyon függ attól, hogy milyen családba születsz. És sacc azt mondani, hogy aki nem jóba az semmit sem ért... iszonyú gáz és káros ami a fejében van.
2018. febr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Majd akkor csapkodja az asztalt,hogy nála alapdiploma a minimum,ha már le is diplomázott.


Én nem sokára meg is szerzem az említett "minimumot",de nekem egy ilyen kekk és sznob paraszt akkor se kéne,ha dobálnák.


Jó,nálam már most kikötés minimum az érettségi,de még így is kijött a kisebbségi komplexus az előző párkapcsolatomban.

Nem mondom,hogy semmit se ér mondjuk egy jó asztalos,csak kevés "csak szakmás" emberrel találkoztam,akinek ugyan nincs érettségije,de nagyon tájékozott és tudunk miről beszélgetni.Ha találkoztam is,az már apukám korú volt.


Találkoztam már egyszerű,de jó indulatú emberrel,csak párkapcsolat terén már nem tudok vele mit kezdeni,ha számomra alapdolgokat kell milliószor elmagyarázni.

2018. febr. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
83%
Doktorandusz létére tudhatná, hogy ma Magyarországon minden selejtes jöttmentet felvesznek egyetemre, fejpénz reményében meg a leggyökrebbeket is elrugdossák legalább az alapszakos diplomáig. Ezeknek legalább 20-25%-uk funkcionális analfabéta. Mekkora főnyeremény lehet ilyennel élni.
2018. febr. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
74%
Na ez is mutatja, hogy a felsőoktatásban tanulók közt sem több az okos emberek aránya mint általában, ugyan is a jövőbeni dr ismerősöd egy vizeletagyú, hizsékeny barom :)
2018. febr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez csak azt mutatja, hogy az intelligencia, nem diploma függvénye.
2018. febr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Figyelj, már a gúlyatáborban is folyamatosan azt éreztették velnk a medikus gúlyák, hogy ők a valakik, mi meg a senkik.


95%-uk undorító.

2018. febr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!