Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki tanácsot tudna adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tanácsot tudna adni?

Figyelt kérdés
Van az egyetemen egy lány, aki nagyon megtetszett. A szak facebook csoportjában láttam meg, nem évfolyamtársam, 2 évvel fiatalabb tőlem, tehát szinte soha nincs semmilyen kontakt közöttünk. Mégis ennek ellenére hogyan ismerhetném meg?

2018. febr. 18. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Nézd meg az órarendjét, és kapd el a folyosón vagy az épület előtt.
2018. febr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Nézd meg a facebook adatlapját és írj rá valamilyen kedvelt oldallal, filmmel, akármivel kapcsolatosan, majd ha már kialakult egy jó beszélgetés, hívd el beülni valahova.
2018. febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Élőben! Add önmagad!
2018. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nézz ki valami olyan tantárgyat, ami kretén tanárnál van, vagy csak szimplán nehéz tárgy, és szerezz be egy jó kis jegyzetet hozzá valakitől, aztán írj rá, mint egy "mellékesen", hogy "Szia, láttalak a közös csoportban, és hát tudom, hogy lesz ez az atomfizikás tárgyad, ha gondolod szívesen odaadom a hozzátartozó jegyzeteimet, ha érdekel"


Erre úgy is belelkesedik, 'ert az ilyesminek mindenki örül egyrészt, másrészt, ha elkezdtek beszélgetni a suliról, tanárokról, tárgyakról, akkor tök hamar ki fog derülni, hogy mennyire vagytok egymásnak szimpik, aztán ha úgy veszed észre, hogy igen, akkor meg lehet hívni egy teára valahová, ahol átadod a jegyzeteket! :)


Jaaaa! Fontos! A jegyzet papiralapú legyen, nem e-mailben átdobós! ;)


U.i: Mindezt csajként mondtam, és konkrétan elalélok magamtól! 😀

Ha valaki ilyet csinált volna, és még tetszett is volna, nagymama koromban is emlegetném, hogy bezzeg a nagyapátok mennyire kis rafkós volt az elején! :)


Na majd írd meg, hogy alakul a sztori! :)

Drukkolok!

2018. febr. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!