Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig az ilyen nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az ilyen nőknek jön be az élet?

Figyelt kérdés

Azoknak, akik csak a pénzre mennek, lehúznak másokat, haszonból mennek férjhez.

Ismerek ilyet, nem is egyet. Megvan mindenük, nem dolgoznak, kapják havonta a 100-200 ezret ruhára, a háztartást elvégzi más, elvárva semmilyen téren semmi nincs tőlük, és kívülálló szemmel tökéletes a házasságuk is.

Nem plázacicák, az egyik lány teljesen átlagos külsőre: Nem edz, nem sminkel, hétköznapi stílusban, csak épp nagyon drágán öltözik.

Nyílt titok ezekben a kacsolatokban, hogy egyedül a férj szerelmes, asszonyka lép, ha jön egy gazdagabb.

Fiatal, gazdag és jóképű férfiakkal vannak együtt.


Aki meg egy éleetn át dolgozik, tanul, annak valahogy nem jön be. Se a párkapcsolat, se az anyagiak nincsenek a toppon nálam se, holott sose hajtottam a pénzre, és sosem vártam el többet, mint amennyit nyújtani tudok.


2018. febr. 21. 10:36
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
0%

Munkavállalók medián jövedelme: 180 ezer. A munkavállalók mindössze 7 százaléka keres bruttó 490 ezer forint felett. Azaz 300 ezer

nettó felett. 300 ezer még nem a jólét. Épp csak nem nyomorog. " különböző kutatások szerint mintegy 80 ezren kereshetnek 500 ezer forint fölött"

Ezek között vannak hölgyek is. + hozzájöhetnek vállalkozók eltitkolt jövedelmei. 500 ezer már tisztes megélhetést biztosít. Viszont nem fedezi egy hölgy luxus színvonalú eltartását.

Ehez szerintem 1 millió forint feletti jövedelem kell. ( Lakás, gyerekek, asszony, autók, ruhák, nyaralások. ) A célkeresztedben a férfiak top < 1%-a áll.

2018. febr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Nem értem én sem ezt a sztereotípiát, pont hogy az ilyen nők akiket így eltartanak nem buta libák. Hiszen ahhoz is ész kell,hogy ezt elérd. Olvasottak ők is,sokuk egyetemet végzett és nem média szakon.. A párjuk mellett vállalkoznak vagy egyéb kreatív feladatba kezdenek. Egy gazdag emberről miért az jut eszedbe,hogy ő csak részegen tudja jól érezni magát? Vagy hogy ők biztosan képtelen átbeszélgetni egy estét? Én inkább azt tapasztalom,hogy egy gazdagabb ember sokkal műveltebb,mint egy szegény. A szegények általában fröcsögnek és rosszindulatúak és sokkal inkább rájuk jellemző,hogy pálinka meg sör mellett ütik el az időt,velük más téma nincs csak az,hogy bezzeg xy-nak milyen könnyű az élet a sok pénzzel..

Ez olyan általánosítás,mint a szép az buta a csúnya meg okos. Pedig ez abszolút nem így van. Ezt csak szeretnénk hinni,próbáljuk magunkat jobban érezni ilyen hazugságokkal,hogy nem baj én csúnya vagyok,de legalább okos,vagy nem baj én szegény vagyok de legalább boldog. Na persze..

2018. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 Sunshinedoll ***** válasza:
6%

Nekem úgy tűnik, hogy csak irigy vagy :D


Lehet kiderül, hogy a nagy önérzeteskedés az életben nem feltétlen kifizetődő?

2018. febr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
Soha nem mondta senki, hogy kifizetődő.
2018. febr. 21. 16:09
 45/47 anonim ***** válasza:
És szerinted nekik bejött az élet ?:D Érdekes felfogás...Nem mondom, hogy sosem, egy pillanatra sem irigykedem hogy az ilyen nők eljutnak ide vagy oda, vagy a ruhájukra/táskájukra stb, de szerinted ők boldogok ?:D Mert szerintem kvára nem és kicsit sem cserélnék velük ezt őszintén mondom. Inkább megyek a Balcsira a szerelmemmel, mint a Bahamákra egy olyan pasival akit nem is szeretek.
2018. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Nekünk együtt jött be a barátommal, de egyikünk se cserélődött le út közben. Egyikünk se jön hú de milyen helyről, csonka családok, első diplomás generáció vagyunk (illetve én leszek:D). Aztán meg tudjuk tenni, hogy 20as éveink elején nem kell pénzt kérnünk a szüleinktől (akiknek nagyon nincs miből adniuk), fizetjük a szép kis lakásunkat, 3 havonta tudunk venni jobb ruhákat (Nem Guccit, de egy Adidas cipő már nem jelent érvágást). Nem élünk akkora lábon, mint majd fogunk, de megtehetjük, hogy egészségesen étkezzünk és olyan luxust élvezzünk mint a Spotify és a Netflix. Persze külföldön élünk, otthon ezekre csak csorgott a nyálunk:D Szóval szegény sorsa vetett magyar lányka sem lehetsz a gonosz külföldön. Aki mer az nyer, játssz kicsit alantasabban. Ha magánéletben erkölcsös akarsz maradni, akkor a karrier terén kell bőrt növeszteni a képedre.

21L

2018. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Meg aki már 17 évesen eljegyezteti magát. :")


Mondjuk ő rendesen nyal is mellette!


22/N

2018. febr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!