Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nyomul a barátomra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyomul a barátomra egy munkatársnője, amikor tudja, hogy velem van kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Folyamatosan próbálkozik nála. Találkoztunk már mi is, és folyton tapizta a pasimat, mikor mondott neki valamit. Az a típus, aki addig csinálja, amíg meg nem szerzi a kiszemeltjét. Mihez kezdjek? Nagyon zavar. Próbálom nem kimutatni, nehogy a karjaiba űzzem, de ő egyre csak nyomul...
2018. febr. 22. 13:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Jó dolgokat mondotok, köszönöm a válaszokat, csak valahogy én mégsem tudom ilyen derűsen látni a dolgokat. A 8 év, az 8 év. Harmónikus a kapcsolatunk, csak sokat dolgozunk. Este nyolckor találkozunk legkorábban, szóval nincs túl sok időnk egymásra. Ők viszont napi 9 órát töltenek együtt, új és izgalmasabb. Hát, nem tudom...
2018. febr. 22. 14:24
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi! Mi jelenleg két távoli városban kényszerülünk dolgozni a férjemmel, így én napi szinten 2,5-2,5 órát utazom oda-vissza. Hogy ez ne legyen nagyon kimerítő, néha nem megyek haza, hanem a munkahelyemmel azonos városban lakó szüleimnél alszom. Ezt azért írom le, hogy lásd, a lehetőség nálunk nem csak munkaidőben adott a félrekacsintgatásra, hanem a közös otthonunkban is van heti egy-két éjszakája egyedül. Van egy munkatársnője, idősebb nálunk 10-15 évvel, nem kicsit van rákattanva. Hogy én mit teszek ebben a helyzetben? Először is értékelem, hogy a férjem elmondta ezt nekem azonnal. Másodszor bízom a társamban, hogy tudja helyén kezelni a dolgokat. Ez többnyire sikerül is. Viszont hazudnék, ha azt mondanám, hogy mindig. Amikor nagyon kimerült vagyok a fentebb részletezett helyzet miatt, előfordul, hogy elszakad a cérna. Nálunk ez egy hónapok óta fennálló helyzet, egy-két este 11-kor váltott üzenet után (nem volt benne semmi titkos, munkaügyben volt, de szerintem azt sem kellene este 11-kor megtárgyalni) kiakadtam. Akkor nem higgadtan a nyakába zúdítottam, hogy bár alapvetően bízom benne és hónapokig nem érdekelt az egész, de azért a minimális közös időnkben ne vele csevegjen már. A férjem nem is értette, miért akadtam ki annyira, ő abszolút nem úgy látta a helyzetet, mint én. Másnap szabin voltam, bekísértem a munkahelyére, bemutatott a nőnek. Végignéztem, ahogy 2 percenként szalad be hozzá valamiért, hívja fel, ír neki e-mailt, üzenetet, stb... A lelekesedése alább hagyott, mikor a harmadik próbálkozásra sem egyedül találta az irodában. Akkor én nyugodtan elmondtam a páromnak, hogy szerintem egyértelművé kéne tennie, hogy ez már sok. Megtette. Nem mondom, hogy azóta teljesen jó a helyzet, de jobb.

Szerintem ne magadban dühöngj meg kombinálj, hanem beszélj a pároddal. Hátha segít, hiszen végülis az a fontos, hogy ő hogyan kezeli a nő közeledését. Ha nekem ez nem segített volna, akkor a következő lépés az lett volna, hogy a nő férjét (akivel van 3 közös gyermeke) világosítom fel. (Na persze ezt már félig viccnek szánom, de a gyerekeket tényleg sajnálom.)

2018. febr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
ők igy összejönnek előbb-utóbb mert több időt van vele meg újdonság.elveszited nem kérdés.
2018. febr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy Nálatok így alakult. Jó látni, hogy a nőnek nem minden esetben kötelező nyelnie egy nagyot, mert eddig a környezetemben inkább az ellenkezőjét tapasztaltam. A mi helyzetünk több szempontból más. Egyrészt, egykorú velünk, másrészt pedig ő nem mondott el nekem semmit. Magamtól vettem észre a nő viselkedésén. A párom nem egy lelkizős típus, szóval nehéz megtudni tőle bármit is. Általában ki szokott térni a válaszadás alól, ha túl intim dolgot kérdezek. Ezt nehéz volt megszoknom, de ő ilyen. Évek alatt tudtam ráébreszteni arra is, hogy jobb lenne a lelkének, ha kiadná magából azt, ami zavarja. A minap épp megkért, hogy állítsam át az ébresztőt a telefonján, amikor jött egy SMS tőle. Ekkor mellékesen megjegyezte, hogy naponta ír neki. Nem tudom, hogy ez azért van-e, mert ennyire hidegen hagyja, vagy épp az ellenkezője...
2018. febr. 22. 16:33
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Barátod észre sem veszi. Ennyi. El van intézve. Majd ha erősebben nyomul, akkor le fogja állítani a kis szerelmed.

What's problem? :)

2018. febr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Imádom az ilyen udvarias, jóindulatú válaszokat...


Egyébként tökéletesen beletrafáltál, ugyanis pont emiatt vagyok bizonytalan. Ő az a fajta ember, aki nem szeret nemet mondani, ha úgy kellemetlenül jön ki a szituból. Már nyomult annyira rá, hogy illett volna arra valamit lépnie, mégsem tette.

2018. febr. 23. 17:37
 17/19 anonim ***** válasza:
52%

A 6-7-8 év a sokat emlegetett kritikus időszak, főleg ebben a furcsa kapcsolatban, ami este 8-és 10 (?) között zajlik. A pároddal nem beszélhetsz intim dolgokról, mert kitért. Amúgy házasság gyerek, család? Ennyi idő után nem volna nagyon szokatlan.

Én is éltem ilyenben, és jó sok nő fel is figyelt rá, hogy ha nem is szabad a pálya, de azzá tehető.

Amikor megszületett az első gyerekem, mert azt mondták, hogy olyan kedvesen, de teljesen becsukódtam mindenki más felé, hogy fel sem vetődött, hogy akarhatnának valamit tőlem.

A párod nem a tulajdonod, ha a pénztárcád felé nyúlkálnak, akkor még rendőrt is hívhatsz, most meg nem.

"Céltalan hajósnak nincs kedvező szél" - csak kedvezőtlen. He semmi tervetek, elképzelésetek a közös életről, hát bizony jöhet olyan szél, ami elviszi, mi tartaná meg?

2018. febr. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem a válaszod, de megpróbálok azért reagálni. Arra sem jövök rá, miért írod, hogy nem a tulajdonom. Nem írtam semmi olyat, amivel azt sugalltam volna, hogy szeretném birtokolni. Többen próbálkoztak nála, de azokkal nem foglalkoztam, mivel nem ostromolták hónapokon át. Ez a nő azt teszi, és szerintem joggal esik rosszul. Azt meg szintén elfelejted, hogy a mi generációnk már nem házasodik 1-2 év után. Gyerekünk meg egyszerűen azért nincs, mert magunkat alig tudjuk eltartani. Nem mintha ennek közé lenne a problémámhoz...
2018. febr. 28. 17:13
 19/19 anonim ***** válasza:
60%

A hosszabban válaszoló, hasonló (de nem ugyanolyan) helyzetben lévő válaszoló vagyok. A "nem szeret nemet mondani" kezdetű mondatodat 100%-osan átérzem. Ugyanez a helyzet nálunk is és mivel ismerem a férjem és tudom ezt róla, pont ezért nem tűrtem csendben a végtelenségig.

Nálatok viszont nehezebb a helyzet, mert a párod nem szívesen beszél ilyen dolgokról. Én akkor is a kommunikàciót erőltetném a helyedben. Nem hisztisen, nem követelőzően, hanem mondjuk megpróbálnám megteremteni hozzá a hangulatot, körülményeket. Pl. ha hétvégén tudtok együtt tölteni több időt, akkor valami közös program. Nyilván ismered, hiszen 8 éve együtt vagytok, szervezz le valami hétvégi programot, akár őt is bevonva a szervezésbe és a közösen eltöltött nap során legyen olyan "programpont", ami lehetőséget ad egy mélyebb, hosszabb beszélgetésre. (Egy kiràndulás, valami nyugisabb célponttal, egy borkóstolás valahol, ahol előtte a városban is körül tudtok nézni, egy mozi egy vacsival/ebéddel utána, stb...) Lehet, ez sem működik, mert annyira zàrkózott a pàrod, de gondolom 8 év alatt valamilyen szinten megtanultátok kezelni egymást, így biztosan ki tudsz valamit találni, amivel utat találsz hozzá.

Ha viszont sikerül érdemben beszélni vele erről a témáról, akkor utána ne nyaggasd vele, ne féltékenykedj.

2018. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!