Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki szeret az örülne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szeret az örülne ha teherbe esnék tőle, aki nem szeret az nem örülne?

Figyelt kérdés
Vagy ez nem ilyen egyszerű?

2018. febr. 23. 00:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
83%

Épp erről van szó, hogy ha nem képes azt a qrva gyűrűt felhúzni, mert ha annyira fölösleges, akkor miért nem képes az én kedvemért rá, ha meg annyira fontos, ahogy én gondolom, akkor miért van az, hogy nem teszi meg, mikor elvileg fontos vagyok az illetőnek?


Hogy a fenébe bízzak egy ilyenben és szüljek neki gyereket, ha még ezt a lépést sem képes megtenni értem? Hogy az anyámba kötelezzem el magam mellette, ha még erre sem képes? Nem az apaságot dönti el, hanem egy normális családban nem csak együtt éldegélés és rézbszás van számomra és ha valaki ezt ennyire szarba veszi, holott neki semmi hátránya nem lenne ebből soha, az biztosan nem szeret.

2018. febr. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
26%

#11: Fordítva is áll a helyzet: Hogy bízzon benned az, akinek a véleménye nem érdekel és akinek a szavára csak akkor adsz, ha tartozik hozzá egy tárgy vagy egy szertartás?

Megértem, hogy még nem jegyeztek el. Azt is, hogy erre a kérdésre nem válaszoltál.

2018. febr. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
En sem fogok hazassagon kivul szulni.
2018. febr. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem tetszik, lehet menni. Nem arról van szó, hogy nem adok a szavára, de egy gyerek a nőnek sokkal nagyobb felelősség és nem cseszem szét a testemet és nem kötelezem el magam egy olyannak egy gyerekkel, aki még arra sem méltat, hogy elvegyen.
2018. febr. 23. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
52%
A kérdésre pedig ezer éve válaszoltam, okostojás.
2018. febr. 23. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem örülne, de biztosan kevésbé lenne kiakadva egy hajszálnyival, mint az, aki nem szeret.


Két idegbaj között eszébejutna, hogy "de legalább te vagy az anyja", viszont szerintem ez édeskevés.


Egyébként az ismerősi körben már kezdenek válni, az egyik fél éve járogat a kötelező békéltető tárgyalásokra, muszáj elmennie egy párterápiára, és még elfogadható indokot is kellett találnia a válásra, mert a "már nem szeretem, nem vagyok boldog mellette" nem volt elég a bírónak.


Azt mondta, soha nem házasodik újra. Valahol megértem, nehéz lehet, ha rajtad kívül álló hatalmak ráderőltetnének egy kapcsolatot, én már azt sem bírom, ha a barátaim beleszólnak.


Egyébként én is a 77%osnak adok igazat házasság téren, csak sajnos annyi hibája van a dolognak, hogyha a másik csak túl akar esni rajta, vagy a kedvedben akar járni, mert neki nem fontos, ezt lazán hozzádvágja egy gyenge pillanatában a házasság során, vagy utána az exének meséli így, mint ahogy nekem. Csak "kötelességből" vette el..


Szóval szerintem a legjobb, ha a férfi úgy tekint a házasságra, mint egy foglalóra a nő felé. Ha arra vágyik, hogy a nő minél több ember előtt és nagyobb hatalmak előtt esküdjön hűséget egy életre, akkor biztosan szereti. Engem csakis a vágy miatt kérjenek meg, ne azért, mert nekem fontos. Józan nő gyereket csak házasságban szül, ahol vagyonközösség van, és amíg a közös gyereket neveli, nem esik ki annyi bevételtől, mint vagyonközösség nélkül. Máshogy nem lesz valamennyire kompenzálva anyagilag a gyereknevelés miatt kiesett bevétel.

2018. febr. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Ez a TEHER-be esés kva csúnyán hangzik, bocsánat.


Aki nem szeret, biztosan nem örülne. Aki szeret, az pedig vagy örülne (mert ő is várja) vagy kevésbé örülne (még nem várja, mert nem érzi az idejét ennek).

2018. febr. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Nyilván nem ilyen egyszerű.
2018. febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%

#4 Nem olyan bődületes hülyeség, de az a baj azon felül, hogy az emberek nem szívesen csinálnak értelmetlen dolgokat, ami számukra nem fontos, mivel nem birkák, hogy ha még ettől eltekintünk is, akkor gyakorlatilag egy kényszer a házasság a férfi szemszögéből. Nincs választása, mert így-vagy úgy, de el kell venni. Kell. Kényszer már és nem igazán döntés.


Plusz az a nő is ostoba, akinek ez feltétel, mert semmit nem változtat, ha a férfi számára ez nem jelent semmit, akkor ugyanúgy mellé kefél és elhagyhat stb. Szóval egy ilyen "kierőszakolt" házasság max villogásra jó, funkciója nincs.

2018. febr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
62%
#16 ez is ilyen sci-fi nek tűnik, hogy beleugatnak, hogy nem válhat el csak úgy. De ha így van, akkor meg pláne nem tudom mit várnak egyes nők. Akinek nem fontos a házasság az így pláne nem menne bele. Nem attól fog valaki szeretni, hogy kénszeresen "a nagyobb hatalom" által hozzád láncolódik. Ez már egy kényszer érzet. Fo$ az a kapcsolat, ahol ilyen erők kellenek a közös élethez. Persze érthető nőknek is ez a gondja, mivel szülés miatt nem tud majd dolgozni stb. De a férfi jelleme fogja arra késztetni, hogy a nő mellet maradjon és kitartson, nem egy nemes fém karika és a mellé járó "elismervény" papír.
2018. febr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!