Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki szeret az örülne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szeret az örülne ha teherbe esnék tőle, aki nem szeret az nem örülne?

Figyelt kérdés
Vagy ez nem ilyen egyszerű?

2018. febr. 23. 00:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

A férfi jelleme a kulcs, hogy vállalja, hogy egy életre elköteleződik e vagy sem, egy nagyobb hatalom előtt is.


Aki ilyet vállal, az valóban komolyan gondolja, jöhet BÁRMI, ő kitart, mert ki kell tartania, aki nem akarja vállalni, az pont úgy számít, hogy akármikor kiléphessen, ha úgy kívánja.


Egyrészt kényszer, másrészt viszont egy jófajta kényszer. Akinek van egy csepp önismerete, mondjuk sportol, vagy valamit évek óta csinál, az tudja, hogy az ő akarata megbukhat egy időre, ha épp meghal egy csaladtagja, vagy valami jelentősebb trauma éri, úgy érezheti, hogy számára nem fontosak a korábban annak tartott dolgok. Ilyenkor kell egy edző, vagy egy szülő, vagy egy barát, vagy egy nagyobb hatalom, ami miatt muszáj még tűrnie, akkor is, ha ő már nem akar iskolába járni, vagy nem akar bemenni dolgozni mert épp utálja a munkáját egy rossz időszak miatt, vagy netalántán nem akar lenyomni még 5 fekvőtámaszt. Akinek van önismerete, az tudja, hogy mennyire hasznos, ha ilyenkor nem engedik kiszállni az embert.


Alapvetően a kötelező párterápiát is jó ötletnek tartom, mondjuk ismerősnél pont nem, mert 1 éve külön élnek, csak halogatták a válás jogi részét, szóval ők már rettentően eltávolodtak egymástól, nem csak megzuhant az egyikük.


Lehet, hogy te pont az a fajta ember vagy, aki edző, tanár, szülő, jog, nagyobb hatalom nélkül is ugyanígy élne és betartaná a szabályokat meg az elhatározásait, de az emberek nem ilyenek.


Ha nem hiszed, mennyire szükség van nehéz helyzetekben egy nagyobb hatalomra, hogy kordában tartsa a dolgokat, ajánlom a börtönkísérlet, legyek ura, meg hasonló pszochológiai témájú filmeket/könyveket.


Általában a gyenge önismerettel rendelkezők gondolják azt, hogy nincs szükség mentőövre, mert eddig nem voltak olyan helyzetben, hogy bármi náluk nagyobba kapaszkodniuk kelljen egy darabig.

2018. febr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nem ilyen egyszerű...az élet nem fekete-fehér.
2018. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nem, baromira nem ilyen egyszerű...
2018. febr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Olyan szívesen megnéznék arról egy statisztikát, hogy a kategóriában válaszoló nők hány százalékának volt már komoly és hosszútávú kapcsolata. A válaszok alapján érthető, hogy nem túl soknak és az is, hogy nem túl sokat jegyeztek el...
2018. febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nekem eddig két hosszú kapcsolatom volt, és kértèk már meg a kezem, de nemet mondtam.
2018. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
#25: Feltettem volna az összes pénzem arra, hogy a következő 2 válasz közül az egyik pont ilyen lesz! :D
2018. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Neked életed sincs, annyit szólogatsz hozzá ebben a kategóriában, mindenbe belekötve, ami csípi a szemed, hogy az valami undorító.
2018. febr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

#27: Ah... Szeretem az ilyen kettős mércét. Ha én szólok hozzá, akkor életem nincs. De, ha te, akkor neked van? Ugyan már. Ilyen ovis oltást miért érdemes írni?

Ha meg arra gondolsz, hogy folyamatosan itt vagyok és a százalékból következtetted ki: Rajtam kívül a szövegkép alapján legalább 3 59%-os van, akik sokkal többször írnak, mint én.

És nem, nem kötök mindenbe bele. Néha reagálok pár kamu szövegre és valahogy az egyszerű hozzászólásaimra mindig ilyen fröcsögő és frusztrált reakciók érkeznek egyes nőktől.

2018. febr. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!