Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha megkérte a kezét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megkérte a kezét?

Figyelt kérdés
Az egyik kollégám mindig is tetszett, tudtam, h 2 éve barátnője van és talán ezért is nem léptem. Mire összeszedtem volna a batorságomat, h na akkor eléállok és megmondom neki, h tetszik nekem és mi lenne ha megismernénk egymást, addigra megkérte a barátnője kezét. Nem tudom mit tegyek... Nem tántorított el azért ez sem, h vőlegény lett, bár a barátnőm szerint mondjak le róla. Szerintetek? Próbálkozzak? Háta meggondolja magát?
2018. febr. 24. 08:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Eddig sem volt semmi esélyed. Minek nevettetnéd ki magadat még jobban? Ez a kérdés már bőven elég volt ehhez.
2018. febr. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ha nem tudta, h tetszik nekem, akkor honnan veszed, h nem lett volna/ lenne esélyem? :D :D
2018. febr. 24. 09:02
 3/25 Alexa890610 ***** válasza:
95%

Ha eljegyezte a barátnőjét, akkor feltehetően komolyak a szándékai!

Nem értem miért nem vakartatod meg mással a pics@dat, ahelyett hogy szétdulnál egy jól működő párkapcsolatot????

2018. febr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz tőle? Ha csak torokra akarod venni, az valószínűleg menni fog.

De mi komolyabbat akarsz egy olyan pasitól, aki megcsalja a menyasszonyát?!

Sose értettem az ilyen csajokat. Ha hűséges, akkor elutasít. Ha nem utasít el, akkor nem hűséges, és kell a francnak. Kínlódjon vele a menyasszonya.

Ne a puncival gondolkodj, bármilyen nehéz is lesz elsőre. Nem érzed, hogy mennyire szánalmas vagy, hogy amint benedvesedsz, leáll az agytevékenység?

2018. febr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sem volt eselyed, most sincs.
2018. febr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Itt - ott beszélünk, neha együtt ebédelünk pár emberrel, de kettesbe még nem voltunk. Nagyon gáz volt, h múlthéten mindenkitől azt hallgattam, h hallottam-e, h a srác megkérte a barátnője kezét és h milyen boldog. Én mondtam, h ehhez nem gratulálok. A srác csak mosolygott egyet és dolgozott tovább. Szerintem nem veszi le a jeleket.


Hány olyan eset van, h rádöbben valaki utólag, h nem a menyasszonya az igazi?... Nem értem, h miért ellenzitek.

2018. febr. 24. 09:27
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert, ha egy ferfi veled akar lenni, eszrevesz, akkor cselekszik. O cselekedett is. Egy lepest se tett feled, es megkerte a baratnoje kezet :D. Ertem en, hogy a kerdesbol itelve nem vagy az intelligencia bajnoka, de azert ennyire ne add mar az ostobat.
2018. febr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Foglalt pasi tabu, eddig sem volt esélyed.


Különben, ha tegyük fel én a Tesco Colát szeretem, hiába jobb mások szerint a Pepsi, maradok annál, amit szeretek. Egy párkapcsolat is így működik. Lehet, hogy te jobbnak érzed magad a menyasszonyánál, de ő azt a nőt szereti.

2018. febr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%
Szánt szándékkal ennyire megaláztad saját magadat? :D
2018. febr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
36%
Ajánljál fel neki egy legénybúcsú éjszakát kettesben:)
2018. febr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!