Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha megkérte a kezét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megkérte a kezét?

Figyelt kérdés
Az egyik kollégám mindig is tetszett, tudtam, h 2 éve barátnője van és talán ezért is nem léptem. Mire összeszedtem volna a batorságomat, h na akkor eléállok és megmondom neki, h tetszik nekem és mi lenne ha megismernénk egymást, addigra megkérte a barátnője kezét. Nem tudom mit tegyek... Nem tántorított el azért ez sem, h vőlegény lett, bár a barátnőm szerint mondjak le róla. Szerintetek? Próbálkozzak? Háta meggondolja magát?
2018. febr. 24. 08:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

MILYEN jeleket? Mit nem értesz azon, te ostoba, hogy LES.ZRJA a fejedet, mert a menyasszonyát! szereti.


Téged még meg sem dugna, nemhogy komolyabb. Szánalmas, én is csak lesajnálóan mosolyogtam volna a helyében, mert szót nem érdemelsz :)

2018. febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Plusz nem hiszem, h annyira szeretheti őt a menyasszonya, ugyanis egyik kollégám mondta, h elpletykálta a kiszemeltemnek, h tetszik neki, ő elmondta a menyasszonyának és ő annyit reagált rá: “Akit lehet visznek, akit meg el lehet vinni, azért nem kár... “ Ez szerelem? H nem is harcolna érte? Ne nevettessetek😁
2018. febr. 25. 09:53
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

"Ez szerelem? H nem is harcolna érte? Ne nevettessetek😁"


Miért kéne harcolni egy olyan emberért, aki félremegy? :O Miért kéne megaláznia magát egy olyan ember miatt, aki nem tiszteli a párját, párkapcsolatát annyira, hogy ne dugjon félre?Hiába szereti, ha a párja elmegy más nőhöz is a saját döntéséből.Attól, hogy szereti, még félrefog dugni a pasi, ha akar.Ezért kéne harcolni, megalázkodni?Ezzel csak lovat ad az ember a pasi alá, hogy neki mindent szabad, mert nem lesz semmilyen következmény, vígan kufircolhat bárkivel, a párja meg eltűri, mer' úgyis annyira szereti.Ennek mi értelme kérdező?

2018. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
“Akit lehet visznek, akit meg el lehet vinni, azért nem kár... “ - Tökéletesen egyetértek a menyasszonyával, olyan emberért minek harcolni, aki lelép? Attól még szereti, és ezek szerint a kollégádat nem lehet vinni, mert akkor már lelépett volna, és nem kérte volna meg a barátnője kezét. :-) Ostoba vagy.
2018. febr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

22:

A menyasszonya tudja, hogy nem fogja elhagyni. Teljesen magabiztos.

Az 100%, hogy a pasi semmit nem akar tőled, ha otthon is elmondta, hogy tetszik neked.

Jót röhög rajtad az egész cég, ahogy rá vagy izgulva a kollégádra, és nem veszed észre magad, hogy esélyed sincs. Nem véletlenül vagy pletyka tárgya.

Csakhogy ez nem egy kocsma, hanem a munkahelyed! Az életben nem fognak komolyan venni. Remélem, hosszú távú terveid nincsenek azon a helyen...

2018. febr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!