Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha megkérte a kezét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megkérte a kezét?

Figyelt kérdés
Az egyik kollégám mindig is tetszett, tudtam, h 2 éve barátnője van és talán ezért is nem léptem. Mire összeszedtem volna a batorságomat, h na akkor eléállok és megmondom neki, h tetszik nekem és mi lenne ha megismernénk egymást, addigra megkérte a barátnője kezét. Nem tudom mit tegyek... Nem tántorított el azért ez sem, h vőlegény lett, bár a barátnőm szerint mondjak le róla. Szerintetek? Próbálkozzak? Háta meggondolja magát?
2018. febr. 24. 08:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha akart volna valamit akkor mát kezdeményezett volna nálad hidd el. Feltehetőleg szereti azt a nőt akivel van,nem véletlenül jegyezte el. Majd pont most fog rájönni hogy nem ő az igazi neki..Nyilván. Remélem azon meg nem gondolkodsz hogy tönkreteszed a kapcsolatukat. Fordított esetben neked hogy esne ha a vőlegényedre nyomulna valaki akivel nem is akar együtt lenni?

Keress mást. Ennyi.

2018. febr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
*màr
2018. febr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod csak azért kérte meg a barátnője kezét, mert másét nem tudta volna? Te nagyon lenézed ezt a férfit.



Nem azèrt házasodnak az emberek, mert úgy érzik nem kaphatnának szebbet, okosabbat, sikeresebbet, vékonyabbat, viccesebbet, nagyobb mellűt, hanem mert NEM KELL NEKIK MÁS.


Nem a kevés lehetőségük miatt. Ha Katalinhercegné vagy Kim Kardashian rámozdulna, akkor is a szerelmét akarná elvenni. Nálad meg aztán még nem is olyan a nagy a csábítás, hisz te csak egy mezei kollegina vagy.


Ha azt hiszed csak azért veszi el a barátnőjét, mert úgy gondolta, téged nem kaphat meg, akkor nagyon lenézed a férfit(magadat pedig túlértékeled).


Ez semmiképp sem valódi érzelem részedről az irányába, ha ilyen véleménnyel vagy róla, szóval lépj tovább.

2018. febr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Benned most valóban nyoma sincs a gerincnek, vagy csak szórakozol és uszítani akarsz??


Ismersz egy rendes pasit, aki tényleg szereti a párját és vele tervezi a jövőjét- csak vele, te pedig egyből szétrúgnád mert szerinted te jobb vagy... Szállj le a földre és keress egy egyedülállót, őt meg hagyd hogy boldog legyen.

Bár szerintem kamu vagy.

2018. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd békén őket, nézzegess másfelé.

Egy "tetszik" miatt nem érdemes kínos helyzetbe hoznod magadat a munkahelyen, de ha mindenképpen erre vágysz, akkor csináld. Senki sem akadályoz abban, hogy nevetségessé tedd magad.

2018. febr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

"Hány olyan eset van, h rádöbben valaki utólag, h nem a menyasszonya az igazi?"


És mennyi olyan van, aki rájön utólag, hogy rossz cserét csinált..ezt is vésd be a fejedbe.

2018. febr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tönkre fogja tenni a kapcsolatukat sajnos. :( Azt írta nem érdekli hogy menyasszonya van. Remélem a férfinak lesz esze és lerázza az ilyen nőt.
2018. febr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

#6-os ! Nagyon is veszi a jeleket, csak nem érdekled. Ennyike.

Miért nehéz felfogni ? Ha akart volna téged, már lépett volna. Semmi esélyed nincs.

Ostobenkó vagy, primitív kis ösztönlény.

2018. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút hagyd békén szerencsétlent, semmit sem akart tőled soha, ha akart volna két év alatt legalább egy kis jelzés lett volna. Ne égesd magad, és ne próbáld elrontani kettejük örömét, legyen már legalább egy kis tartás benned. Értem, ha fáj, meg szereted, de nem te kellesz neki, fogadd el.
2018. febr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem teszem tönkre a kapcsolatukat 😃 mit stresszeltek.
2018. febr. 24. 14:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!