Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kéne bepasiznom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéne bepasiznom?

Figyelt kérdés

Elvált harmincas anyuka vagyok. És család barátok azzal nyaggatnak, hogy ideje lenne elkezdenem pasizni, mert kifutok az időből, és már kutyának se fogok kelleni, így is nehéz lesz.

De én nem akarok magam mellé társat, minek.


2018. febr. 24. 13:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jó.
2018. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Ha füllentek, akkor meg azért rágja a fülem, mikor ismeri meg, meg mennyire komoly... "


Bírom, hogy ami a férfiaktól hazugság, az a nőktől "füllentés"...

2018. febr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én meg nőt nem akarok magam mellé. no homo
2018. febr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Diavolino44 ***** válasza:

Amikor engem ezzel nyaggatnak, en mindig azt mondom en vagyok a csalad fekete baranya, s ha van rajtam eppen feket ruhadarab akkor, mrgmutatom, hogy latod?!


Szerintem az rosszabb lenne, ha ugy elned az eleted, hogy masoknak felelsz meg, s ezert eroltetned a dolgot.

2018. febr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Te dolgod, bár egy harmincas nőnek vágyai, igényei vannak, jobb esetben, tehát hosszú távon neked is lesznek majd. Ha aszexuális vagy, az más téma.
2018. febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Sex és párkapcsolat nem egy.

Ha igényem lesz rá, találok majd partnert rá.

Amire igényem van, azt nem hiszem, hogy egy pasi is megugorja.

2018. febr. 24. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!