Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 éves fiú vagyok, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves fiú vagyok, de még sosem volt barátnőm. Sosem volt szerencsém a szerelemben. Az a lány akit szeretek, sose lehet az enyém. Öngyilkos legyek-e? Szerintem már nincs értelme így az életemnek.

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 18:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb megoldás, de sok embernek hiányoznál ezért nem tettem meg én sem
2010. júl. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem sincs barátnőm de nekem még nem is volt még soha életemben nem is csókólóztam meg semmi. Gondolkodok én is az öngyilkosságon, de csak azért mert úgyse hiányoznák senkinek se hiszen az apám is mindig a szemembe mondja hogy ha nem leszel öngyilkos akkor én öllek az anyám is mindig ezt mondja.. Haverjaim , szeretteim, barátaim pedig nincsenek. Szóval nem sok vesziteni valóm van ha öngyilkos lennék. Bár nem biztos hogy megteszem mert nem vagyok annyira gyáva. Viszont ha neked vannak szeretteid, meg barátaid és ha csak azért akarsz öngyilkos lennél mert nem lehet tiéd az a lány akit szeretsz, azért szerintem ne legyél.

18/F

2010. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
naaaaaaaaaaaa, nyugi emberek. Ne legyél öngyilkos, mert akkor végképp nem lesz lehetőséged barátnőre.
2014. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!