Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy szám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy szám a modellalkat?

Figyelt kérdés

Sok férfitől olvasni, hogy modellalkatú barátnőt szeretne, modellalkatú lány, az presztízs, mindegy, milyen az arca, csak modellalkat legyen.


Ha klasszikus értelemben vesszük, a modellalkat a magas (175cm+), nagyon vékony, kamaszlányos (keskeny csípő, vékonyka combok, karok, nyakigláb) nőtípust jelenti, azaz:

[link]

[link]

[link]


Nem mondom, hogy a husi nők szebbek, de szerintem a legszebb a formásan vékony alak, ilyet választanék magamnak is, ha választhatnék:

[link]


Semmi bajom a vékony nőkkel, sem a modellekkel, csak érdekel, hogy miért a fenti alkatú barátnő a mindenkori ideál, és a szép nő miért jelent "modellalkatot"


2018. febr. 26. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
A média befolyásolja.
2018. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
A modellalkatot nem a szótári definíciója alapján használják a férfiak. Nekem az utóbbi lány is modellalkat, sőt..
2018. febr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%

A modellalkat azért felkapott, mert menő, és azért menő, mert ezen az alkaton állnak úgy a ruhák, mint a vállfán.


Mellette még azért is, mert könnyű nagyobbnak lenni nála, a férfiak meg szeretnek nagyobbak lenni.


Szerintem amúgy nekik vannak a legjobb arányaik 173-177 magasságnál a legszebbek a formák lábaknál, karoknál. Azt általad linkelt lány olyan gyúrnivalóan tömzsi. Pici, kerekded olyan erősen, stramman buja.


Szexre jó lenne, de sokkal esztétikusabb és elegánsabb az arányosan nyúlánk, vékony testalkat. Egyszerűen szebb, lágyabb, kecsesebb, finomabbak, kömmyedebbek az arányai, a teste, és a mozgásuk is olyan légiesen, fennségesen könnyed. Aki ezt nem látja magától, az nem fogja érteni

2018. febr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Miért jó az, ha úgy állnak valakin a ruhák, mint a vállfán?

A divatbemutatót leszámítva.


A linkelt lány meg minden, csak nem tömzsi, és nem pici, nyilván megvan 170-172cm, de lehet, több is.

Az össz meg, ami kerek rajta, az a melle. Nem lehet több 55kg-nál, szóval messze nem nagydarab.

(akkor volt ilyen alakom, amikor 52kg voltam, már csak innen is tudom)

2018. febr. 26. 22:03
 5/14 anonim ***** válasza:
34%

Kinek mi, azért mi férfiak és az ízlésünk sem egyformák.

Nekem a magas, teltebb nők tetszenek.

2018. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Miért, mit vársz?

A média, napi 48 órában, az nyomja, az anorexiás nő az ideális. Természetes, hogy sok embert befolyásol.

2018. febr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Gyakori, de sajnos nem "természetes".
2018. febr. 26. 22:28
 8/14 A kérdező kommentje:
A fenti lányok egyike sem anorexiás, az anorexia egy betegség (de utálom, mikor jelzőként használják), amit még a média sem nyomat.
2018. febr. 26. 22:29
 9/14 Diavolino44 ***** válasza:
8%

De a modellanyok foglalkozasa nem az, hogy tetszenek aferfiaknak, hanem az, hogy jol alljon rajtuk a ruha.


Ha az ilyen bulvar kozvelemenykutatasbol indulunk ki, akkor pont azok az alku nok a legvonzobbak, akit a vegen linkeltel. Nekem is ez tetszik, atlagos de megis vekonytestalkat, aki erosebb mellben es fenekben.

2018. febr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
28%

én még sose láttam olyat,hogy egy férfi ilyet írt volna.

legfeljebb a fitnesz modellre írják ezt gyakran.

amit írsz az inkább a nők fejében él,mert ők akarnak olyanok lenni,mert vastagabb csontú,tömzsibb testalkatú,test képzavaros megfelelési kényszeres.

de ha átmész a sport mozgásba tele van-hogyan legyen pipaszár lábam?hogyan edzek hogy csontváz legyek?-női kérdésekkel.


szerintem ennek az áll a hátterében,hogy ezek a lányok szexuális éretlenek és nem tudnak mit kezdeni azzal,hogy a férfiak bámulják kívánják a fejlett cicijüket a formás feneküket és lábaikat.

és ezért akarnak ropik lenni,mert azt kevésbé nézik meg,kevésbé nőies.

akit meg utolsónak linkeltél hát az 10 pontos test bakker.

2018. febr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!