Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exem az új barátnőjével ugyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem az új barátnőjével ugyan azokat a dolgokat csinálja amit velem. Ezt tudja, hogy én is, és az előttem lévő exe is látja. Mire jó ez?

Figyelt kérdés

Az új csajnak és neki is kint vannak a képek az Instagramján. Ugyan azokat a dolgokat csinálja amiket velem, én nem raktam fel instára, a csaj felrakja. Pl szív alakba gyújtja meg a gyertyákat, ugyan olyan beállítással csinál képeket amilyen képeink nekünk voltak, ugyan azokat a dolgokat teszi meg érte is, stb.

Tudja, hogy én is követem a csajt, és azt is tudja, hogy az előttem lévő barátnője is követi a csajt.

Azért csinálja mert ennyire nincsenek új ötletei, vagy pedig idegesíteni akar minket? (se én se ez exe nem vagyunk túl rajta)

Légyszi ne oltsatok, csak arra szeretnék választ kapni mért csinálja ezt?



2018. márc. 2. 21:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
26%
Nem vagyok mergezo kozossegi oldalalakon fent .... tisztara elszakadtok a kulvilagtol ..
2018. márc. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ennyi telik tőle - te meg ne kövesd, ne foglalkozz velük. Mégis, mire ez neked?
2018. márc. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Minek nézegetem, mit tesz ki? Neked nem mindegy, kivel mit csinál? Semmi közöd nincs már hozzá.


NEM VAGY TÚL RAJTA. MOST IS KÉRDÉST ÍRTÁL KI RÓLA. FOGLALKOZZ A SAJÁD ÉLETED RENDBETÉTELÉVEL ÉS A JÖVŐDDEL!

2022. febr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
*nézegeted
2022. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Leírom, akkor is, amit gondolok.


Semmi értelme olyan szekér után futni, ami nem vesz fel.


Dobott titeket, nem azért csinálja, hogy bosszantson, vagy féltékennyé tegyen. Ha fikarcnyit is érdekelné valamelyikőtök, akkor nem cserélt volna le!


Ennyi a jól bevált hódítási repertoárja. A 10. csajjal is ezt fogja csinálni.


Minek nektek egy ilyen lúzer?!


A saját életetekkel foglalkozzatok! Ki nem tojja le, ki használ ki éppen? Nemsokára ez a csaj is ex lesz.

2022. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem eszébe se jutsz, az se, hogy leskelődsz. Ennyi az ötlettára, eddig bejött, ha jól látom. De miért is kellene minden új lánynak másként tenni a szépet? Szív alakba tenni a gyertyát, azt szabad, nem fűződik hozzá semmi szerzői jogod.

(én nem tenném, de én is elsütöttem már ugyanazokat a dolgokat különféle nőknek. Miért is ne, ha egy kávézó jó hely, akkor odaviszem.)

2022. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémái.
2022. febr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!