Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baratsag extrakkal. Ennek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratsag extrakkal. Ennek is vannak hatarai mint a szexkapcsolatnak? Mi fer bele?

Figyelt kérdés
A szexkapcsolatnal azert eleg egyertelmu kimondatlan/kimondott szabalyai vannak hogy mi fer bele, viszont a baratsag extrakkal mi a helyzet?

2018. márc. 3. 21:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Téged is tuti az eszedért szeretnek
2018. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

25 evesek vagyunk.

Nem beszeltunk meg semmit ez a baj csak igy jott az egesz. Tart mar vagy fel eve, elote pedig 2 evig csak baratsag volt..

Mostanra kezdett erzelmesebb lenni a dolog, es nem tudom hogy belefer vagy inkabb szakitsuk meg ezt a dolgot amig nem lessz keso.

En hatarozottan nem szeretnek tobbet.

2018. márc. 3. 22:02
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem ártana vele tisztázni, hogy nem szeretnél többet, hogy ne reménykedjen.

Te ismered az illetőt, de szerintem ebből olyan marha jól nem fogtok kijönni "barátság" szempontjából. Aki többet akart, az sérül és itt szokta magát ez a része megadni.

2018. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Kedves #11! A valaszod hasznalhatatlan. Talan nem sikerult megfeleloen ertelmezned a kerdest, pedig a szovegertelmezest mar altalanos iskolaban elsajatithattad.. Mivel nem tetted, kerlek ne az en ertelmi kepessegeimet elemezd. Nagyon szepen koszonom.
2018. márc. 3. 22:14
 15/20 anonim ***** válasza:
52%

A barátság extrákkal annyival különbözik, hogy ott a baráti kötelék megvan (de ez lehet egyirányú is), együtt is lógnak, a nő megosztja a gondjait, igényt tart a segítségre stb.

Nyilván nem tartozik egymásnak a két fél, hogy ki mással kavar, kivel fekszik le stb.

2018. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat es a tanacsokat.
2018. márc. 3. 22:26
 17/20 anonim ***** válasza:
78%

Tényleg ideje leülni és átbeszélni ezt vele.

Egy ilyen kapcsolatom volt, szintén én vagyok a nő. Már tartott egy ideje, mikor észrevettem, hogy máshogy érint meg, más volt a szeme szex közben. Nem akartunk egymástól ennél többet (egyéb okok miatt), így úgy döntöttünk, megszakítunk minden kapcsolatot.

Mindketten akkor döbbentünk rá, hogy szeretjük a másikat, mikor valaki mással szexeltünk. Belém konkrétan a mással való aktus közepén ütött a felismerés.

Egy héttel később boldog pár voltunk, 2 hónapra rá összecuccoltunk, s így 3 év elteltével is nagyszerű a kapcsolatunk.

Szóval ilyen is van.

Lényeg a lényeg, mindenképp beszéld ezt meg vele.

2018. márc. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom hogy megosztottad a torteneted #17-es. Nagyon tanulsagos, nekem is hasonlo dolgok kezdenek feltunni.

Jobb lesz azt hiszem ezt mindenkepp tisztazni mielott tul keso lenne.

2018. márc. 3. 23:07
 19/20 anonim ***** válasza:
52%

Én hasonló helyzetben vagyok most. (Én vagyok a nő) Pár hete tart a dolog, előtte is ismertük egymást. De most nemrég valami megváltozott, és egyik este lefeküdtünk egymással. Azóta többször leültünk megbeszélni, és ezt ajánlom nektek is. Mond el neki, hogy te nem érzel úgy iránta és mondja el ő is, hogy mit érez.

Mi arra jutottunk, hogy ha bármelyikünk úgy érzi, hogy így nem felel meg bármilyen okból, akkor kivonjuk a szexet inkább az egyenletből, mert barátok szeretnénk maradni. Egyelőre nem tudjuk, hogy mi lesz belőle, de van esély rá, hogy kapcsolattá nőjje ki magát, mert mindketten nyitottak lennénk rá. Nagyon jól érezzük magunkat együtt, de szerelem egyelőre nincs.


Szóval mindenképpen kertelés nélkül beszéljétek ki, hogy mit éreztek, hogy ő se reménykedjen feleslegesen.

2018. márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy irtal, az elobbi komentekbe leirtam hogy fel eve tart ez mar, tobbszor megbeszeltuk hogy baratok vagyunk csak plusz neha igy is talalkozunk. De ahogy a honapok teltek kezd atfordulni a dolog ugy erzem, es ezt kene majd ha talalkozok vele valoszinu szoba hozznom, bar ahogy ismerem tagadni fogja.
2018. márc. 5. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!