Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántottam egy lányt mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam egy lányt mert nem értelmeztem jól a jeleit. Mit tegyek? 17F

Figyelt kérdés
Sajnos tapasztalatlan vagyok. Nem volt még barátnőm. Nagyon nagyon tetszik egy lány... :( És ma tudtam meg, hogy szerelmes (de lehet hogy már csak volt) belém. Udvaroltam neki, bókoltam, igyekeztem a kedvében járni, vele lenni stb... A barátnője tudta hogy tetszik nekem és 2 hónapja folyamatosan kértem tőle tippeket és tanácsokat és ő mindig nagyon szívesen segített. (Mert szerinte helyes vagyok és azt mondta remekül összeillenénk) És ma minden megváltozott... Köszöntem a lánynak aki tetszik és ő... Nem köszönt vissza, csak csalódottan rámpillantott, aztán elkezdett sírni és dühösen elment mellettem, kiment a suliból. Nem értettem, mi történt. Aztán a barátnője is jött kb 20 másodperc múlva és elárúlt mindent. A lány nagyon szerelmes belém és én a szívébe döftem neki. :( Azzal, hogy nem értelmeztem jól vagy nem vettem a jeleit. Elárulta, hogy a lány tudta hogy szeretem és mindvégig arra várt hogy úgy igazán "lecsapjak rá", hódítsam meg. Most elfogyott viszont a türelme és feladta... Csalódott magában mint nő, mert úgy érzi hogy nem én vagyok a hibás hanem ő. Úgy érzi hogy béna volt és miatta nem sikerült a dolog... Most nagyon kivan... Kudarcnak vette a dolgot. Azt érzi hogy hibázott, esetleg rosszúl küldte a jeleket nekem. Pedig belátom, inkább én vagyok a hibás mint ő... :( Elárulta, hogy azért volt velem sokáig hűvös és komoly, mert azt szerette volna hogy megdolgozzak érte. Hogy "vadásszak rá", higgyem azt hogy én választottam ki őt stb... Mert ő nagyon élvezte a játékot (eleinte). Egy kihívásnak érezte. Most viszont önbizalma a padlón és nagyon fáj neki a dolog. Szerintetek is már semmi remény a folytatásra, igaz? :(
2010. jún. 9. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Haver.. Holnap odamész, de tényleg, és azt mondod: figyelj, szeretlek! egy balf*sz voltam, nem tehetek róla, de megőrülök érted, és nem akarlak elveszíteni... ha ledöbben, használd ki, csókold meg. Bátran.
2010. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na mivel végigolvastam ezt a szart akkor irok 1 hozzászólást is. Következőre ha látod megcsókolod és dulni fog a láw... Ennyi lenne a feladatod. (De szerintem elszúrod mert böszme vagy) Maradj a guminőnél őt talán meg tudod hódítani :D
2010. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, mond el neki mit érzel. Ennél többet nem tudsz csinálni. Sok sikert!
2010. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát inned már tényleg csak 1 lépés lenne..

Bárcsak én is itt tarthatnék.

2010. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes, mert igazából semmit sem csináltál, de mégis. Vagyis az volt a baj, hogy semmit sem tettél. Na jó, mielőtt túlbonyolítanám ezt a dolgot, szerintem még nem késő helyre hozni. Ebből az esetből megtanulhattad, hogy nem szabad sokáig várni, ha szeretsz valakit akkor bátornak kell lenni. Pláne ha tudod, hogy ő is így érez. Lehet, hogy féltél, hogy veszítesz, de ha el sem kezded a játékot, akkor soha az életben nem fogsz nyerni...vagyis, menj oda hozzá bátran, és beszéljétek meg a dolgokat. Ha tényleg szeret, akkor úgysem hagy ott...a szerelem nem illan el pár nap alatt, az nem csak egy múló szeszély.. Szóval hajrá, beszélj vele, légy bátor, hívd el valahova. És végül majd itt értesíts, hogy mi sült ki belőle...:D

Egy lány

2010. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

bocsánatot kérsz másnap és szerelmet vallasz.

de am ez a helyzet egy kicsit röhelyes XD

de mindent el kell kezdeni valahol :)

sok sikert :D

L/18

2010. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van, én vagyok a hibás. :( És azt is megértem aki szerint nevetséges a szitu... Én vagyok a béna.
2010. jún. 9. 15:16
 8/8 anonim ***** válasza:
ha gondolod irj privit,mert szeretnék tőled kérdezni pár dolgot :) hasonló helyzetben vagyok,vagyis én szeretem őt,de nem tudom hogy ő hogy van vele..sokat segíthetnél szerintem :)
2010. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!