Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan ennyire gyerekes valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ennyire gyerekes valaki?

Figyelt kérdés
Elore is bocsanat, lehet a tini kategoriaba kellene irnom, mert szerintem o fejben meg ott megrekedt.. 1,5 eve ismerek egy ferfit?! Nagyon jo kapcsolatban voltunk, de konnyen megsertodik dolgokon. Sokat talalkoztunk, de mind a ketten kulon varosba lakunk, igy inkabb chateltunk. Mindig kuldtuk egymasnak, mit csinalunk stb. Egyik nap valamit nem ugy reagaltam le, nem kuldtem kepet, erre letiltott es torolt mindenhonnan. Hat ez mi??? Ugy, hogy tenyleg mindent megosztottumk egymassal, tudtam a "csajos" dolgait, egyutt szulinapoztunk. Miert?
2018. márc. 6. 05:48
 1/5 anonim ***** válasza:
hàt lehet azt hiszi hogy nem érdekled eléggê igy ugy döntött hogy vége .
2018. márc. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod :) nem ertem miert gondolhatja ezt, most ez egyszer csinaltam ilyet..
2018. márc. 6. 06:32
 3/5 anonim ***** válasza:

De ez mitől párkapcsolat? Most csak ismered és barát vagy a te$a elakart jutni puncifalvára is nálad? Vagy hogy van ez nálatok m8?


Mondjuk végül is mindegy akárhogy nézve röhej dikk.

2018. márc. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is érdemes rágódnod rajta, mert ez a gyermetegség új szintje. Szerintem maga se tudná megokolni, hogy mi van.
2018. márc. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hány éves a férfi? Van köztetek más is? A kategória miatt kérdezem.

Nem is gyerekesség ez inkább, hanem olyan, mintha tudni akarna mindent. Én örülnék, hogy megszabadultam tőle és nem ment át komolyabb zaklatásba. Tuti nem küldözgetnék ilyennek képet és számolnék be minden percemről.

2018. márc. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!