Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tetszem neki? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki? Vagy csak többet látok a dologba?

Figyelt kérdés

Gyakornok vagyok egy cégnél és van ott egy srác, aki már az elejétől szimpatikus nekem. Mindig keresi a társaságom, kérdez. Poénosan megjegyezte, hogy szívesen liftezne velem. És szerintem lecsekkolt facen, mert régebbi képeimet likeolta csak úgy random. A másik, ami érdekes volt, hogy magyarázott valamiről és hozzáért a kezemhez.

És figyel rám, hiszen amit mondok neki megjegyzi és felemlegeti



2018. márc. 8. 20:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
44%

De miért kellene egyértelműen kezdeményezned? Hallotál már olyanról, hogy női praktikák?

Nem véletlen, hogy ilyen nehéz a lányokkal mert ennyire képtelenek bárminemű cselekvésre vagy flörtölésre.


Utalj neki poénosan, hogy elintézte-e már, hogy közösen tudjatok liftezni (jelentsen bármit is, bár elég perverz hangzata van így elsőre... :D).

Mosolyogj rá sokat, nézz a szemébe, szedd le a szöszt a válláról (még akkor is, ha nincs ott semmi), simítsd végig a bicepszét mintha csak a ruha anyaga érdekelne, érdeklődj mikor van szabadnapja, mit szokott csinálni vagy tervezett-e már valamit akkorra, hintsd el neki, hogy te ezen meg ezen szabadnapodon nagy valószínűséggel otthon fogsz unatkozni meg hasonlók. Persze ezeket nem egyszerre, zúdítva.


Úgyis észreveszi, hogy hoppá van és elhív randira, ha akar valamit. Így megmarad az eredeti felállás és büszkesége, hogy ő hívott el, ő szedett fel, miközben valójában te terelted oda az egész szituációt.

Nem egy atomfizika ez. És tényleg, ne legyetek már ekkora kukák, hogy csak bárgyú mosollyal várjátok a megváltást (most kivételesen nem rosszból).

2018. márc. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ha rákérdezel és meégsem akar semmit tőled, abban nincs semmi kínos. Ez már nem a középkor:)

Akkor egyszerűen továbblépsz.

2018. márc. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen, tetszel neki.
2018. márc. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
És tényleg :D nem csak bemeséltem
2018. márc. 10. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!