Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked mi a véleményed erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked mi a véleményed erről a helyzetről? (Hosszú leírás, kérem, hogy csak türelmes, segítőkész emberek írjanak választ, akik képben vannak a női természettel! )

Figyelt kérdés

Van egy nő, akivel elkezdtem levelezni itt kb. 2 hónapja, nagyon egy húron pendülünk, megunhatatlanok vagyunk egymás számára. Legalábbis eddig.

A lány tavaly ősszel szakított (persze azt hitték akkor még, hogy végleges szakítás, de csak átmeneti volt) 3 éves kapcsolatában a férfival, akivel együtt is éltek. Nem azért váltak szét, mert megromlott a kapcsolatuk, hanem mert túl nagy távolság került közéjük, kb. 900 km.


Sok más mellett a levelezésekben nekem kifejtette, hogy ő csakis mély érzésekkel, szerelemből tud lefeküdni valakivel. Még a beszélgetésünk elején felhoztam neki poénból, hogy szeretkeznék vele, aztán később bevallotta, hogy tavaly ősszel, amikor már nem voltak együtt a párjával (visszament élni külföldre a férfi, ő nem magyar amúgy, csak Magyarországon éltek együtt) a munkahelyén megismert egy nála 8 évvel fiatalabb fiút, akivel szimpatizáltak és kétszer lefeküdtek, de aztán belátta, hogy nem lesz szerelmes belé és a korkülönbség miatt sem működne a fiúval a kapcsolat. Akkor még szerette az exét egyébként, ezt elmondta nekem.

Mégis lefeküdt kétszer is (ha még egyszeri ballépés lett volna, de így tudatos döntés volt, mert másodjára is megtörtént...) a fiatal sráccal, miközben a velem való mélységes levelezéseiben ecsetelte, hogy ő erre szerelem nélkül nem lenne képes soha. Beismerte, hogy hibázott. Azzal magyarázta a tettét, hogy sodródott az árral szakítás után, el volt kenődve és nem tudta, mit csinál. Nem bánta meg, de ma már nem tenné meg ezt.

Nekem fura az, hogy ha valaki egy hosszú kapcsolatból kilép, akkor miért fekszik le rögtön szerelem nélkül vagy még az ex iránt érzett szerelem mellett egy kollégájával, miközben azzal érvel, hogy ő sosem tenne ilyesmit, mert nem híve a csak szexnek, érzelmek nélkül. Bánatból, szeretetéhségből vagy miért tesz ilyet egy tartással rendelkező nő?


Egy részről ez is bánt engem, de az ő dolga, nem is erre akarom kihegyezni a dolgot, csak fura, másrészről ha velem nem akar most még találkozni, mert túl friss a végleges szakítása a volt párjával (kb. 1,5 hónapja zárták le végleg, mert év végén összejöttek újra, a mai napig ritkán chatelnek is), ráadásul a levelezéseinkben kifejti, hogy mennyire csodálatos férfinak tart, nagyon szeret engem, sőt pár napja azt is írta, úgy érzi, hogy kezd részéről szerelem lenni irántam, amit érez, akkor miért nem képes egy találkozóra? Én az exével ellentétben csak 250 km-re lakom tőle, eleve kiderülhetne, hogy van-e közös jövőnk?


Nem a szex a célom vele (a levelezés elején poénkodtam ugyan ezzel, ahogy fentebb is írtam), hanem komoly kapcsolat kialakítása, mert beleszerettem. Ő is belém, pár napja még ezt írta a búcsúzásában. Az is igaz, hogy olykor egy kanál vízben meg tudott volna fojtani- mondta, de aztán elkezdett meglátni engem, hogy ki vagyok valójában, milyen szép a lelkem és levettem a lábáról, nagyon szeret és sokat gondol rám. nem győzte kiemelni, hogy mennyire értékes és igaz férfi vagyok, és nagyon szeret engem, megmozgattam a lelkivilágát, megbolondítottam őt.


Értitek, hogy mi a problémám? Romantikus, érzésektől hemzsegő esszéket (mert már több, mint egy levél) küldtünk eddig egymásnak, majdnem két hónapon át napi rendszerességgel (volt olykor pár nap, amikor nem beszéltünk), erre most közli, hogy össze van zavarodva, mert túl hamar jöttem az életébe, nem tudja érzelmileg lezárni a 3 éves kapcsolatát egyik napról a másikra (elején is mondta, hogy egyelőre nem akar senkit, ezt aláírom) és már alig-alig kommunikálnak, de most biztosan nem akar senkit maga mellé egy ideig, amíg ki nem heveri az exét. Amúgy azért szerette rajongásig a férfit, mert előtte rossz kapcsolatban volt és ez a férfi lehelt életet belé újra.


A leveleiben kifejti, hogy levettem a lábáról, imád velem beszélni, csodás férfinak tart és képen is bejövök neki. (Én még nem láttam őt, de biztos, hogy lány és nem kamuzik, mert egyéb forrásokból ez kiderült). Ő már hallott is, küldtem neki hangfájlt, én még őt nem hallottam.

Nekem nagyon rosszul esik, hogy így szeretlek, úgy szeretlek, így hiányzol, úgy hiányzol ellenére még csak egy találkát sem tud beszúrni a naptárába velem, hogy személyesen is megismerjük egymást. A nő most 29, az exe 31, a kolléga srác akivel összemelegedett ősszel 21, én 32 éves vagyok.


Igaz, hogy tavaly ősszel még közünk sem volt egymáshoz, illetve még az exével volt szakításban. Nem is kérhetek számon semmit, hogy kivel jött össze, de könyörgöm, 2 hónapja hosszasan ömlengtünk egymásnak, hogy mennyire odavagyunk a másikért, ha látnátok, mint két tini, akik belezúgtak egymásba, csak balfék az egyikük lépni...🙂

...s akkor a végén közli pár napja, hogy egy ideig ne beszéljünk, mert ki kell szellőztetnie a fejét, meg van zavarodva, és ha tovább levelezünk most, a kitisztulás nem fog menni neki, hogy mit is szeretne, viszont a szavát adta, hogy amikor már nem lesznek érzelmei az exe iránt, mindenképpen meg fog keresni (megadtam neki a számomat, ő nem adta meg, mert fél a neten kiadni bármit is, facebookja sincs), mert nagyon szeret engem. Korábban beszéltünk egy pár napos kiruccanásról, hogy én elutaznék a városába és bemutatná nekem, akkor találkoznánk először és én kivennék szállást vagy nála húznám meg magam 2-3 napig. Szóval tervben volt ez is.


Borzasztóan megszerettem, egy ritka értékes gondolatvilágú, érzelmes, kedves, humoros, őszinte (sokszor túlzóan az volt, de imádom ezt is benne) nőt ismerem meg személyében. Nálam szökőévente van az kb. hogy szerelmes leszek úgy igazán egy nőbe, szóval ezért is fáj annyira, hogy ilyen félénk, elzárkózó, döntésképtelen.

Az igaz, hogy néha megbántottam szavakkal, mert már nem bírtam ezt az állapotot, a bizonytalanságot és a fejére olvastam, hogy mit érzek, miért csinálja ezt, hogy az egyik kezével ad, a másikkal visszavesz?!


Szóval szerintetek mi zajlik itt a nő fejében, háttérben? Bocs, ha kusza, igyekeztem érthetően leírni ezt a fura szituációt.


2018. márc. 17. 14:00
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Te jó ég 20-as, milyen pár levél? 2 hónapos folyamatos levelezésről beszélünk. Minek írt olyanokat akkor, ha csak szórakozott velem, hogy nagyon szeret és amint rendezte magában a dolgot, mindenképpen meg fog keresni engem, de becsapni nem akar, ezért nem megy most még bele találkozóba, mert azt mondta, ha belemegy, akkor úgy fogja megtenni, hogy komoly kapcsolat lehessen köztünk.
2018. márc. 17. 19:47
 22/27 anonim ***** válasza:
66%
Juj... 32 éves vagy? Azt hittem, 20-21. Nem gondoltam, hogy 30 felett valakinek nincs ennyi valóságtudata.
2018. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
26%
Kerdezo,most mondok vmi nagyon ujat a legnagyobb joszandekkal: Mondani barmit lehet. A tettek beszelnek. Eszerint kezeld az embereket es kevesebb csalodas fog erni. A nok is ugy mukodnek ezen a teren mint a ferfiak,ha kell vki nekunk akkor nem plusz akadalyokat gorgetunk a kapcsolatunk ele, hanem keressuk a lehetoseget h vele legyunk. Minel elobb, minel tobbet. Es ha nagyon kell a masik,pont leszrjuk h hany honap telt el elozo kapcs ota, a szerelem felulir mindent. Olyan nincs h most nem kellesz de majd jol beledszeretek holnap ha lezartam az elozot. Te nem kellesz neki elegge. Es ezt emelt fovel el kell viselni. Aggyal. N35
2018. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
45%

Nem azt írtam, hogy pár levél, hanem, hogy pár szó által nagyon könnyen befolyásolható vagy. Hiszen az összes cselekedete az ellen mutat, hogy akarna tőled valamit, és nem csak arra kellesz neki, hogy érezze a szakítása után, hogy körül van rajongva. Te mégis egy-két „szeretlek, nekem fontos vagy, meg te olyan más vagy, különleges”, írásától feléd képes vagy bedőlni neki, hinni neki annak ellenére, hogy a tettei nem ezt mutatják. Nálad ez csak az ego növeléséről szól, látszik, hogy az alapján lehet rád nagyon könnyen hatni, amit ő kiismert, és ez alapján játszik veled, te meg vagy olyan naiv, hogy ezt bevedd.

Nem rosszindulatból írom, de gondolkozz már el, hogy rajtad kívül ez mindenki másak egyértelmű.

2018. márc. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
42%
Az a baj, hogy nem igazán fogadod el az ellenvéleményt, szemellenzős lettél. Hajtogatod, hogy szerinted komolyan a szándékai. Ha neked ez meggyőződésed, miért tetted fel ezt a kérdést?
2018. márc. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Én csak szeretetre, szerelemre vágytam Tőle, nem egónövelést. Komolyan vágytam arra, hogy legyen köztünk valami.
2018. márc. 18. 20:46
 27/27 anonim ***** válasza:
42%
De erre a célra miért nem keresel egy elérhető nőt, aki nem 250 km-re van? Minek kínzod magad kéthavi levelezéssel olyasvalakivel, akit még csak nem is láttál? Lehet, nem is nő, és most rajtad nevet, hogy milyen jól átvert. Nem érzed ezt abnormálisnak?
2018. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!