Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem szereti a tetoválásaimat és nem akarja, hogy több legyen, de én igen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mikor megismerkedtünk, volt már pár. Egyik sem nagy felületű, az elhelyezésük sem feltűnő.

Mikor egy újat csináltatok, mindig aggódik, hogy nem fogok miatta tetszeni neki, pedig tényleg nem extrák, én pedig nagyon szeretem csináltatni őket, szeretem az egész rítust. Nem célom egész tested borító mű, de még csak egész kart vagy hátat se szeretnék.

Olyanokkal érvel, hogy ha ki akarok tűnni, inkább szedessem le az összeset mert manapság mindenkinek van. Amivel egyet is értek, de nem azért csináltatom, hogy kitűnjek, hanem szép emlékek, kicsit mesélnek rólam szavak nélkül. Vannak jól átgondolt, drágán kivitelezett mintáim, de házi stick and pokeok is, barátoktól vagy amiket én csináltam magamra még 15-16 évesen. Egyet sem bántam meg. A szakmámban nem okoz gondot, sosem szóltak érte sehol.

Ezen kívül piercingem nincs, csak porcban fülbevaló, a hajam festetlen, vállig ér, az öltözködésem pedig elég minimalista (farmer, basic póló vagy basic ruha, sneakerrel), sminkkel sem vadulok.

21L (3 éve vagyunk együtt, 24F)



2018. márc. 18. 13:41
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Meg tudunk beszélni mindent, együtt lakunk, nyíltan beszélünk mindenről. Ez az egyetlen téma, amiben nem jutunk egyről kettőre.
2018. márc. 18. 14:14
 12/20 anonim ***** válasza:
74%

Szmütyi építészmérnök, villamosmérnök, elismert külföldi grafikus ismerősömnek is vannak tetkói. Ez egy 90es évekbeli, visszamaradott sztereotípia, amit te képzelsz a tetováltakról.


Nálunk hasonló a helyzet, bár nekem két tetoválásom van, mindkettőt én terveztem, de szeretnék még. Nem értem az emberek felháborodását a témán. Párod így ismert meg, tudta mi lesz, nem? Lehet nem venné észre, ha még egy rád kerülne. :D Csak vicceltem...

2018. márc. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
22%

"Nem eleg az emlek a fejben? Mindek varratni?

Szerintem ez a gyengeseg es feltunesi viszketekseg jele. Ott van a fejedben, minek fiziaba onteni? Ugyis elenyeszik, megsemmisul. Semmi ertelme a tetkoknak. Gyenge a jellemed, nem bizol az erzeseidben a szellemedben, ezert akarsz mindig valami maradandot alkotni, hogy ott legyen, hogy el ne felejtsd el.

Fordulj pszichologushoz." Ezzel az erővel élj kenyéren és vízen és egyáltalán ne élvezd az életed, ahogy szeretnéd...

2018. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Én is grafikus vagyok egyébként, magam terveztem őket.

Mikor randiztunk, fel se tűntek neki, csak mikor már lefeküdtünk.

2018. márc. 18. 14:30
 15/20 anonim ***** válasza:
74%

#Szümtyi, így van, itt nem ez a szituáció, mert a lányon valószínűleg már a megismerkedésük idején is volt tetkó.

És ilyen helyzetben van rá esély, hogy lesz még több.

Ha a fiújának ennyire nem jönnek be a tetkók, akkor miért egy tetkós csajjal jön össze?

Persze van az az átalakulás, ami már annyira elüt a kezdetektől, hogy már zavaró, de épeszű ember, ilyen radikális átalakításokat nem fog magán végezni.

Elhízhat stb. az megint más, mert az igénytelenség.

2018. márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
31%
Én azt mondom hogy az apró tetoválás aranyos és szép is lehet (csuklódon vagy bokádon valami apró,volt ismerősömnek angyalszárnyai voltak a hátán ) de az hogy rengeteg legyen a lányon az már nekem is taszító.
2018. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#9: sajnos nagyon sokan vállalnak gyereket, akiknek nem lenne szabad, mert nem alkalmasak szülőnek.
2018. márc. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Összesen 11 darab tetoválásom van, a legnagyobb 15x15 cm, a legkisebb 0,5x0,5. A legtöbb a lábfejeimen, bokámon van elosztva. Térden felül nem mennék, olyan testrészekre, amik nyúlnak, nem is csináltatok semmit.
2018. márc. 18. 14:46
 19/20 anonim ***** válasza:

#6-os válaszolóval egyetértek. Nem illetek össze.

Nekem is van egy kisebb, és lehet, hogy lesz is még. Ha ezt valaki nem tudná elfogadni, azzal nem tudok mit tenni.

2018. márc. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
71%

Hát akkor lassan, döntened kell, hogy mi a fontosabb, a sok tetkó, vagy Ő. Mondanám, hogy kompromisszumra kell törekednetek, de ahogy olvasom, ezt eddig csak ő tette meg. Ő nagyon durván tetkó ellenes, de te nyomatod, neki pedig nincs más lehetősége, csak elfogadni és sodródni.


"Mikor egy újat csináltatok, mindig aggódik, hogy nem fogok miatta tetszeni neki"


Ez a mondat nekem azért elég sok mindent elárul. Szeret téged, és próbál elfogadni. Eddig el is fogadta az összes tetkódat. Viszont Ő személy szerint nem tud azzal mit kezdeni, hogy egyszerűen nem tetszik neki. Nem találja nőiesnek. Fél attól, hogy egyszer hazajössz, és már nem fog nőiesnek látni, fél attól, hogy a tetkók előbb, vagy utóbb azt fogják kiváltani belőle, hogy már nem tetszik a barátnőm/szerelmem.


Nekem amúgy tetszenek, de erről ő nem tehet. Lehet mondani, hogy meg akar változtatni, de ha Ő ilyen, akkor azzal nem tud mit kezdeni. Ha nem mondta, hogy ha még egyet csináltatsz, akkor szakítani fog, akkor próbál elfogadni olyannak amilyen. Viszont ez nem biztos, hogy mindig sikerülni fog neki. Innentől kezdve egyébként két út van.


Feladod a további tetkókat, és boldogan életek amíg valami más el nem választ. A halál, vagy egy szétvarrt motoros. Vagy nyomatod továbbra is, és azt fogod kockáztatni, hogy az eddig amúgy elfogadó barátod egyszer azt fogja neked mondani, hogy elvesztetted a nőiességed, és már nem tartalak vonzónak, hiába szeretnélek elfogani, így már nem megy. Lehet, hogy ez kicsinyes, de ha ő ettől fél, akkor lehet, hogy be fog következni.


Ha nem követelőzik, csak fél, hogy nem fog tudni elfogadni, akkor szerintem megérné átgondolni, hogy megéri-e kockáztatni. Egyébként bárhogy döntesz, nem te leszel a hibás. Ha nem tudod feladni, ő pedig elhagy, akkor csak nem illettetek össze.

Ha feladod, akkor grat a kompromisszumhoz.

2018. márc. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!