Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok "gáznak"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok "gáznak" ha a párotok nem beszél idegen nyelveket?

Figyelt kérdés

Akár ismerkedésnél vagy már párkapcsolatban, ha ti beszéltek akármilyen másik nyelven, de a másik fél annyira nem.

Manapság "alapnak" számít ez szinte.


Ha a másik fél zavarban van emiatt vagy nektek kéne vele gyakorolni, esetleg külföldön leginkább csak ti beszélnétek, nem értene rögtön sok dalszöveget vagy idézetet, amit küldtök neki... Zavarna ez titeket? Mit gondoltok az ilyen helyzetekről?


2018. márc. 19. 13:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 Surfer Girl ***** válasza:
56%
Valamilyen idegen nyelven beszéljen elfogadhatóan, amivel a világban lehet valamire menni. Mondjuk angol a praktikus, abban azért középfokig nem olyan nehéz eljutni manapság. De volt olyan barátom, aki csak franciául tudott jól, azért azt is tudtuk hasznosítani sok helyen. Ha semmilyen nyelven nem beszél, az számomra "gáz".
2018. márc. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
88%

Én felsőfokon beszélek angolul, üzleti angolt is, párom meg épphogy érti a középfokot írásban.


Engem egyáltalán nem zavar, ha kérdez, mindig segítek neki, de nincs tehetsége ebben, nehezen tanulja. Ettől függetlenül ez köztünk sosem volt probléma, pedig én sok barátommal beszélek angolul, mert úgy jobban értik a poént, vagy viccesebb a szitu. Külföldön én intézek mindent.


Szerintem ennek semmi jelentősége nincs, ha azonos az anyanyelvetek.

26N

2018. márc. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
83%
Azt hiszem mindenkinek van olyan amit akkor sem fog tudni rendesen megtanulni ha pisztolyt fognak a fejéhez. Ha valakinél ez épp az idegen nyelv, akkor tudomásul veszem.
2018. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
54%

Egy idegennyelv ismerete alap szinten elvárás ebben a világban, kiv. ha kisebbségi vagy, mert tőlük nem lehet sokat elvárni.


De az se mindegy, hogy melyik korosztályról van szó. 45 fölött szerintem ez nem elvárás, alarta viszont alap.

2018. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
*jav: alatta
2018. márc. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
96%
Őszintén nem érdekel
2018. márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
93%

Engem nem zavar,én beszélek angolul felsőfokon plusz németül tanulok most.Párom angolul társalgási szinten tud,majd én segítek neki.


30F

2018. márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem, nem ez alapján kéne párt választani és minősíteni valakit. Mindenki másban jó, mindenki más feltételekkel indul az életben.
2018. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
91%
Nálam nem szempont...
2018. márc. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
100%

Mivel most ausztriában élek ha lenne barátnőm, alap lenne ha beszélne németűl.


Egyébként meg nem elvárás, ha valaki otthon él elég ha a magyart jól beszéli :)

2018. márc. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!