Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok "gáznak"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok "gáznak" ha a párotok nem beszél idegen nyelveket?

Figyelt kérdés

Akár ismerkedésnél vagy már párkapcsolatban, ha ti beszéltek akármilyen másik nyelven, de a másik fél annyira nem.

Manapság "alapnak" számít ez szinte.


Ha a másik fél zavarban van emiatt vagy nektek kéne vele gyakorolni, esetleg külföldön leginkább csak ti beszélnétek, nem értene rögtön sok dalszöveget vagy idézetet, amit küldtök neki... Zavarna ez titeket? Mit gondoltok az ilyen helyzetekről?


2018. márc. 19. 13:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
59%

Az hasznos, ha tud valamennyit mondjuk angolul, még ha konyhanyelven is.

Viszont mikor "elvárják" az ilyen-olyan nyelvvizsgát, az már csak sznobizmus. Mert pl. van olyan ismerősöm, aki öt évet élt Londonban, és remekül elboldogult nyelvvizsga nélkül, meg olyan is akinek megvan a középfokúja, de azóta egy szót sem beszélt a nyelven, egy csomó mindent elfelejtett, és talán meg sem mer szólalni.

2018. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
0%

Az ellentétek vonzák egymást örülnék ha(lenne) barátnőm és tudja idegen nyelveken megbecsülném és büszke lennék rá hogy jobb valamibe mint én én sajnos csak épphogy tudok angolul külföldön boldogulni mármint csak megértetem magam,hogy mit szeretnék :D

Ez így van jól ,hogy mindenkinek jóba kell valaminek lenni és büszkének lenni

2018. máj. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
48%

Magyarul tud kb. 15 Millió ember a világon. Idegen nyelvek nélkül csak velük tudsz kapcsolatba lépni. Tekintve, hogy kb. 7 Milliárd ember él a Földön, ez elég szomorú.

Szóval igen, legalább angolul tudjon beszélgetésbe elegyedni.

2018. máj. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
Én olyan 6 nyelven jól el tudok boldogulni, talán több nyelven is. Örülök, ha a lányt is érdeklik valamennyire a nyelvek, de nem kizáró ok, ha mégsem.
2018. máj. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
51%
Nem szempont.Én németből levizsgáztam középfokon, angolul is tudok egy kicsit.Páromnak egyáltalán nincs nyelvérzéke, mégis jó munkahelye van, és sokmindenben tehetséges, amihez meg én nem tudok hozzászólni.Ez ilyen.
2018. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
0%

Annyira sajnálom, magadfajta s erre direkten, komolyan válaszoló emberek nem látják mennyire leoltják magukat.


Csak személyiség számít. Az a másik, az vagy te is.

2018. máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
Semennyire. Nálam a probléma nem ilyen bagatel dolgoknál kezdődnek... XD
2018. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
Én már annak is örülnék, ha anyanyelvén tudna.
2018. jún. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:

"...nem értene rögtön sok dalszöveget vagy idézetet, amit küldtök neki."


Igen, leginkább emiatt zavarna. Angolul minimum középfokon tudjon már, azért ez nem egy nagy elvárás, nekem érettségire már megvolt a harmadik nyelvvizsgám közép- illetve felsőfokon... Aki meg még magyarul sem tud helyesen (rengeteg ilyen ember van, lásd az itteni válaszokat is), azt válaszra sem méltatom.

2018. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tud minimum középszinten angolul (világnyellv), középszinten francia-németül (EU hivatalos nyelve) és egy ázsiai nyelvet társalgási szinten(japán-kínai-koreai), akkor szóba sem állnék vele, mert akkor a tanulatlanságára büszke, magyarkodó bunkó a szememben.
2018. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!