Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok "gáznak"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok "gáznak" ha a párotok nem beszél idegen nyelveket?

Figyelt kérdés

Akár ismerkedésnél vagy már párkapcsolatban, ha ti beszéltek akármilyen másik nyelven, de a másik fél annyira nem.

Manapság "alapnak" számít ez szinte.


Ha a másik fél zavarban van emiatt vagy nektek kéne vele gyakorolni, esetleg külföldön leginkább csak ti beszélnétek, nem értene rögtön sok dalszöveget vagy idézetet, amit küldtök neki... Zavarna ez titeket? Mit gondoltok az ilyen helyzetekről?


2018. márc. 19. 13:01
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
70%

#20


1. Minden egyes megszerzett tudással több vagy.

2. Ahány nyelven tudsz beszélni, annyiféle ember is vagy.

3. Akkor minek tanulunk az iskolában egyetemes történelmet, ha Magyarországon élünk?

4. Attól, hogy Magyarországon élsz attól még egyes filmek előbb vannak fent angolul, pl. Vagy nem is szinkronizálják őket, igaz, ott a felirat.

5. Kinyílik a világ előtted, ha pl. tudsz angolul vagy más nyelven beszélni és nemcsak a magyart használod. Tudsz jobban tájékozódni a világban. (bár te eléggé beszűkült nézettel rendelkezel ez a SOSE hagyod el az országot szöveggel)

6. Informatika nyelve az angol. Ezt nem részletezném. (programok, oktatóvideók...stb.)

7. Ezzel a mentalitással fogod majd felnevelni a saját gyerekedet is?


Azért eléggé gáz azt részletezni, hogy a 21. században miért alapelvárás, hogy valaki 40 éves kor alatt tudjon egy nyelvet alap szinten.

2018. márc. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
* jav: egy idegen nyelvet...
2018. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
Én imádom az idegen nyelveket, többet is beszélek, de nem tartom "gáznak", ha a párom nem. Az anyanyelvén tudjon értelmesen, helyesen beszélni és írni, sokaknál sajnos már ez is éppen elég elvárás.
2018. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
Nem tartom gáznak.
2018. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
28%

#21


Először is, köszönöm a normális választ, bevallom nem számítottam rá, azt hittem mindenféle tuskó/gyökér/bunkó leszek. :)


Másodsorban a leírt válaszod egyik pontja sem mozgat meg sajnos.


1., Hidd el, a tudásommal nincs gond. Legalábbis abban a körben, ahol én mozgok, nem lógok ki lefelé.


2., Ez elég skizofrénül hangzik. :) Viccet félretéve nekem ez nem releváns.


3., Kár idekeverni a törit (pont a kedvenc tantárgyam volt egyébként), de alapvetően van igazad, mert sok értelme nincs. Mint ahogy a kémiának, fizikának sem ilyen formában, ahogy mostanság tanítják. Még az életben nem volt szükségem sem Ohm törvényére, sem az egyszeres, vagy többszörös Kovalens kötésre. Aki akarja tanulni az mélyedjen bele jobban, szakosodjon, de ne legyen már elvárás.


4., Ahogy írod, megvárom a feliratot. öreg vagyok már (38) nagy erényem a türelem. :)


5., Nem érdekel a világ, nem akarok tájékozódni. Pontosabban amennyi érdekel belőle, azt így is elérem.


6., Informatika nyelve? És ehhez mi közöm? Nem vagyok IT szakember. Egyszerű felhasználó vagyok. Ami programokat napi szinten használok itthon, vagy a munkahelyemen, azok többnyire magyar nyelvűek, vagy van hozzájuk magyar nyelvű leírás. És nem ördöglakat egyiknek sem a megismerése profi nyelvtudás nélkül sem.(egyébként az oktatóvideókat is feliratozhatják)


7., Ez volt a kedvencem. Miért gondolod, hogy szükségem van gyerekre? (nincs és nem is lesz) De ha esetleg lenne is gyermekem, vagy terveznék, a normális felnevelését cseppet sem befolyásolná az, hogy én mit gondolok a nyelvekről/nyelvtanulásról.


"Azért eléggé gáz azt részletezni, hogy a 21. században miért alapelvárás, hogy valaki 40 éves kor alatt tudjon egy nyelvet alap szinten."


Aztán mire ezt a sok szärt lerírtam, eljutottam idáig és rájöttem, hogy én vagyok a fäsz, hisz alap szintről beszéltél... Az úgy nekem is megy. Májfolt! :)

2018. márc. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
14%
A helyesírási hibákat meg arra fogom, hogy nem kapcsoltam villanyt és ezért néhány helyen elgépeltem. (a nyelvtan sem az erősségem, nem vagyok egy géniusz na) :)
2018. márc. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
53%
Nehezen tudom elképzelni, hogy egy ilyen emberrel kölcsönösen érdeklődjünk egymás iránt (és onnan még hol van a kapcsolat...). A szerelem kicsit talán vak, de nem ennyire.
2018. ápr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:

8osztályos egyházi gimnáziumba jártam annó. Gyűlöltem!! Ott tanúltam 4évig latint 4évig angolt 8 évig emelt óraszámban németet. Van német középfokú C BME nyelvizsgám. Főiskolára is jártam de rájöttem nem az én világom.

Szóval tanúltam nyelvet bőven.

Itt úgylátom majd minden válaszoló 2-3diplomás nyelvzseni.

Nos társkereső oldalakon és a való életben sok a szakközepes és szakmunkás lány. Fele szkiben elég gáz a nyelvoktatás kényszernek élik meg a tanulók.

2018. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
Szóval szerintem totál nem elvárható!
2018. ápr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
21%
Az angol annyira primitív nyelv, hogy csak a legbutább emberek nem képesek megtanulni. Buta nő pedig nem kell.
2018. ápr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!