Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok "gáznak"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok "gáznak" ha a párotok nem beszél idegen nyelveket?

Figyelt kérdés

Akár ismerkedésnél vagy már párkapcsolatban, ha ti beszéltek akármilyen másik nyelven, de a másik fél annyira nem.

Manapság "alapnak" számít ez szinte.


Ha a másik fél zavarban van emiatt vagy nektek kéne vele gyakorolni, esetleg külföldön leginkább csak ti beszélnétek, nem értene rögtön sok dalszöveget vagy idézetet, amit küldtök neki... Zavarna ez titeket? Mit gondoltok az ilyen helyzetekről?


2018. márc. 19. 13:01
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
32%
Nálam számít, mert nincs itthon magyar könyv vagy film, sorozat. Nem lenne közös téma, közös nevetés. Elzárja maga elől a világot.
2018. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom gáznak, pedig elég jól beszélek nyelveket. Van olyan ismerősöm, akinek egyszerűen nem megy vagy vért izzadva, hogy alap dolgokat megtanuljon egy nyelvben, mikor amúgy tök okos, értelmes és sztem jó párkapcsolati alapanyag is lenne. Nálam nem ezen múlna. Cserébe ne sznobozzon le azért meg ne hisztizzen, amiért nézek idegen nyelvű anyagokat youtube-on meg angolul olvasok.
2018. márc. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak a magyarral is van problémájuk...
2018. márc. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
100%
Nem gaz. Miert lenne? Kicsit rossz, hogy nem tudunk angolul filmet nezni, de ennyi az osszes hatranya. En se az angollal kelek-fekszek. Igazabol engem rohadtul nem erdekelnek az idegen nyelvek meg mas kulturak, nekem sokkal fontosabb, hogy a sajatunkkal az atlagosnal magadabb szinten kepben legyen.
2018. márc. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
14%
Legalább egy-két holt nyelvvel képben van?
2018. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem alap, hogy valaki legalább középszinten tudjon angolul manapság 30-on alul.
2018. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
58%

a barátom külföldi, azaz itt meg is halna a kommunikáció, ha nem beszélne angolul választékosan.


ha magyar lenne, akkor meg azért zavarna, ha külföldi terveink vannak.


egyébként nem. fontosnak tartom, hogy okos és kreatív legyen, de ha nincs szükségünk rá, ez nem kötelező pont.

2018. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:

Bár nem elvárás nálam, de örülnék neki ha a leendő barátnőm legalább egy idegennyelvet beszélne minimum középszinten. Én angolos vagyok, de jó lenne még tanulni mellé valamit.


F

2018. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
Semennyire. Nem érdekel. Nekem bőven elég, ha magyarul beszél.
2018. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
32%

#4

"Egy idegennyelv ismerete alap szinten elvárás ebben a világban"


Minden kötekedés nélkül. Miért is? Őszintén érdekel! Mindig szerettem volna, ha ezt valaki elmagyarázza nekem, hogy mi szükségem van bármilyen idegen nyelv ismeretére, amikor:

1 - a munkámhoz nincs rá szükségem

2 - SOSEM hagyom el Magyarország területét

2018. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!