Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok "gáznak"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok "gáznak" ha a párotok nem beszél idegen nyelveket?

Figyelt kérdés

Akár ismerkedésnél vagy már párkapcsolatban, ha ti beszéltek akármilyen másik nyelven, de a másik fél annyira nem.

Manapság "alapnak" számít ez szinte.


Ha a másik fél zavarban van emiatt vagy nektek kéne vele gyakorolni, esetleg külföldön leginkább csak ti beszélnétek, nem értene rögtön sok dalszöveget vagy idézetet, amit küldtök neki... Zavarna ez titeket? Mit gondoltok az ilyen helyzetekről?


2018. márc. 19. 13:01
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
49%

#30


Akkor te anyanyelvi szinten beszéled az angolt? Van belőle felsőfokú nyelvvizsgád, meg emelt szintű érettségid is?

2018. ápr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
89%

A párom egyáltalán nem tud semmi mást nyelvet, csak a magyart.

Nekem van egy középfokú angol és egy középfokú német nyelvvizsgám is.

Egyáltalán nem zavar hogy a párom nem beszél más nyelven, ez nem gátol a mi kapcsolatunkban semmit.

2018. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
64%

Mivel nyelvszakos vagyok és csak külföldön tudom elképzelni a jövőmet,nálam kuka,ha legalább angolul nem makog a saját nyelvén felül-angol anyanyelvű az más kérdés,de olyan emberrel szakmai ártalomból össze se jönnék,de ez egy hosszú sztori-.


Igen,sznobnak tűnök,de vállalom.

Úgy őszintén:ha nem is diplomás,de szakmájában sikeres ember össze tudna jönni olyan emberrel,aki untig beéri közmunkával?Na ugye,hogy nem?

2018. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
21%
Nehezményezném. Kutyapózban elvárom, hogy tudjon ugatni.
2018. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
81%

Nálam ez nem szempont. Sosem voltam jó nyelvtanulàsban, érettségin is épp csak közepest értem el. A nyelvtannal, kiejtéssel is sok gondom van/ volt, szótàrazni, szavakat magolni mindig is untam. Egyszerűen màsban vagyok jó, màs érdekel.

A férjem elég jól tud angolul, de nàla nem volt mérvadó ez a dolog pàrvàlasztàsnàl.


Egyébként az a tapasztalatom, hogy sok magyarnak a sajàt nyelvével is gondjai vannak, fogalmazni, helyesen írni elvétve tudnak....

2018. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
50%
A nyelvhez érzék kell, mindenkiben ott van. Mo-n a szókincsed tudod bővíteni nagyon nagyra. Beszélni kint tanulsz meg... vagy ha talász itt ilyen baráti közösséget ahol csak angolul beszélnek.
2018. ápr. 11. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
35%

Ahogy olvasom a válaszokat, meg se döbbenek azon, hogy hazánk miért is áll szinte utolsó helyen az idegennyelv ismeretében.


Komolyan, ma már, aki iskolába jár, az minimum tud egy idegennyelvet alap szinten, mert kötelezően tanulja tantárgyként, ergó így a kérdés is értelmét veszti.


Meg nehogy már ne tudjon valaki pl.angolul megtanulni ALAP szinten, miközben a csapból is az folyik!?

2018. ápr. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
#31 Felsőfokú nyelvvizsgám van belőle, emelt szintű érettségi az én időmben még hálistennek nem volt. Mindenki képes rá, aki nem teljesen hülye, és van benne egy kis szorgalom.
2018. ápr. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim válasza:
62%

Azért ez durva,tudtam hogy bunkók a magyarok, de hogy ennyire :D

IJESZTŐ hogy egyesek mennyire büszkék rá,hogy őket nem érdekli a világ, nem akarnak tájékozódni,inkább feliratot olvasnak,inkább sose hagyják el az országot.

Gondolom külföldiekkel sem akartok ismerkedni mert azok migrik. Borzasztóan sajnálom hogy idáig süllyedt az ország.

2018. ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
51%

Hát igen 39-es a magyar egy igénytelen buta primítiv nép.

Tisztelet a kivételnek.


Pont ezért csórók,mert ahhoz,hogy bekerüljenek egy elit munkahelyre alap a nyelvtudás,sőt az interjú nekem például full angolul volt 2 órán keresztül és szakmai.

Darabokra szedtek :)

2018. ápr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!