Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Udvarolt, randiztunk, csókolóz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Udvarolt, randiztunk, csókolóztunk, nagyon akart engem, egyszer csak megsértödött es nem keresett többet. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Nem értem, a pasik szoktak ilyet?
2018. márc. 20. 15:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9:

A 8-as válaszomat nem is úgy értettem, hogy ronda/kövér vagy és ezért nem akar veled ismerkedni.


Hanem hogy általánosságban valamilyen ok mmiatt nem akar veled ismerkedni és ezt a megsértődés dolgot találta rá ki, hogy ne kelljen egyenesen megmondania neked az okát. Csak erre gondoltam.

2018. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
81%

Hány éves?

Szerintem hagyd.

Így nem viseledünk sem férfiként, sem nőként.

Ez egy komolytalan, jellemtelen, bunkó pasi, már ne haragudj.

Ne alacsonyodj le egy ilyennek! Emelt fővel lépj tovább és nézd levegőnek. Ha sértődős tìpus....akkor mi lesz később?? Ha az elején ilyen...akkor a későbbiekben is egy szót nem szól majd? Ha éppen nem tetszik valami?

Találsz egy igazi férfit, mert egy ilyen nem Férfi.

Azt is tanuld meg, higy randi...csók nem biztosíték még a folytatásra. Persze aki komolyan gondolna annál igen.

2018. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!