Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A macskámmal fogok megöregedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A macskámmal fogok megöregedni?

Figyelt kérdés

21 vagyok és egyszerűen nem talál rám a szerelem. Sok pasi próbálkozik,de nekem valahogy senki nem elég jó.

Amikor még az ismerkedés elején vagyunk,már akkor találok valami hibát a másikban;lehet ez külső vagy belső; és feladom az egészet,eltűnök.

Utoljára 18 évesen ért véget a kapcsolatom,már nem voltam szerelmes a srácba(nem is tudom hogy egyáltalám voltam e). Szóval nem tudom mi van velem.

Az egyéb fizikai igényeimet úgy oldom meg,hogy egy szintén magányos srác barátommal,akivel nagyon jóban vagyunk,hetente összefutunk.

Miért lehet ez velem? Egyedül fogok megöregedni,hogy egy srácba sem vagyok képes beleszeretni?



2018. márc. 23. 00:09
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
85%
"És légyszi ne írjatok privát ismerkedős üzenetet,mert NEM VÁLASZOLOK RÁ!" - már nem azért, de ha esélyt sem adsz magadnak, így mit vársz! Macska utánpótlásról gondoskodj! El fogsz fogyasztani egy párat míg kopogtat az öreg kaszás...
2018. márc. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
69%
Isten mentsen meg egy ilyen nőtől. Nyugi, pár mondat is elég volt belőled, hogy ilyen nővel mint te akkor se jönnék össze ha fizetne.
2018. márc. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
52%

ebből is látszik, hogy a külsőleg valamit is számító nők kis része is csak szórakozik a pasasokkal.

A többi meg....borzalom.

2018. márc. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
32%

Es mi van akkor ha dugogat valakivel?

Jól teszi, a másik nyilván tud róla, hogy ez csak ennyi.

Nekem is volt szexkapcsolatom.

Szerelmes lettem, jó kapcsolatban élek és soha nem mennek félre.

Sztm is keress egy szakembert, jót fog tenni.

2018. márc. 23. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
81%
Varja az oszinte, tiszta szerelmet, mikozben egy baratja farkat kapkopdja... joisten gyere le.
2018. márc. 23. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
60%
Elmegy randizni egy szimpi sráccal, a srác randi végén megcsókolja, tökre örül, hogy össze fog jönni ez a kapcsolat, aztán a randi után megy a csaj és habosra copja az alfa farkát :D
2018. márc. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
40%
Mennyi álszent ember....
2018. márc. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
55%
Engedj az elvárásokból. Feltételeket szabnál a szerelemben? Addig úgysem talál rád.
2018. márc. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
67%

Nem lehet hogy a "szintén magányos srác barátod, akivel nagyon jóban vagy" iránt érzel valamit, csak még magad sem vetted észre?

Vagy lelki okokra visszavezethető. A szeretetet is tanulni kell és ha nem volt előtted megfelelő példa akkor rendesen el lehetsz tévedve ezen a téren. Tapasztalat sajnos :(

2018. márc. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
73%
Ez csak felesleges önsajnáltatás... valaki még ebben a korban ezt se mondhatja el, mint amit most te leírtál. Tegyél az ellen, hogy ez ne így legyen és ne ásd el magad már most, mert még meg se kezdted az életed igazán.
2018. márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!