Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A macskámmal fogok megöregedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A macskámmal fogok megöregedni?

Figyelt kérdés

21 vagyok és egyszerűen nem talál rám a szerelem. Sok pasi próbálkozik,de nekem valahogy senki nem elég jó.

Amikor még az ismerkedés elején vagyunk,már akkor találok valami hibát a másikban;lehet ez külső vagy belső; és feladom az egészet,eltűnök.

Utoljára 18 évesen ért véget a kapcsolatom,már nem voltam szerelmes a srácba(nem is tudom hogy egyáltalám voltam e). Szóval nem tudom mi van velem.

Az egyéb fizikai igényeimet úgy oldom meg,hogy egy szintén magányos srác barátommal,akivel nagyon jóban vagyunk,hetente összefutunk.

Miért lehet ez velem? Egyedül fogok megöregedni,hogy egy srácba sem vagyok képes beleszeretni?



2018. márc. 23. 00:09
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
81%

"21 vagyok"

Kérlek mesélj még...

Én 31 éves (férfi) vagyok, na én valószínűbb, hogy a (nem létező) kutyámmal fogok megöregedni...

A "szexkapcsolatod" miatt pedig en például nem is kezdeményeznek nálad, mert "kapcsolatban álló" nak tekintenélek, vagy legalábbis "bonyolult kapcsolatban" lévőnek...

2018. márc. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
45%
Miért a macska farkát szopogassa inkább? mennyi negatív hozzászólás.. a macskát meg üdvözlöm!:)
2018. márc. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
34%
Utolsó, csak álszentek...
2018. márc. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Clay Morrow ***** válasza:
Jobb is ha.
2018. márc. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó, ha senki életét nem teszed tönkre az elvárásaiddal. össze kell járni ezzel a fiúval, mondjuk én megcsináltatnám a petevezeték elkötést is, mert minek egy ilyennek szaporodni és akkor lehetne több macskád és kutyád, de őket is ivartalanítsd.
2018. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

szerintem is sérültél valahol gyerekkorodban, gondolom, tudod, hogy hogy s mint.

Nem tudom, tud-e pszichológus segíteni, talán igen, de jó sokba kerül.

Ha nem vagy képes szerelmesnek lenni, az nem tragédia, de képes vagy-e kötődni bárkihez egyáltalán? érzel-e szeretetet valaki iránt?

2018. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

21 évesen lol


űááá


Nekem akkor lett először barátom.

2018. márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Igen érzek szeretetet.:) azt hiszem inkább vagyok egyedül,mint olyan emberrel,aki kicsit sem tetszik,nem látok benne semmit. Nem fogom alább adni az igényeimből.

Ami a barátság extrákkal kapcsolatot illeti, érdekes,hogy az egyetemen a szaktársaim fele kb ezt csinálja és egy eléggé elit egyetemről van szó.

Szóval nem hinném,hogy én lennék az üres jégszívű...egyezerűen vannak ilyen időszakok mindenki életében. Azóta rájöttem.

2018. márc. 24. 21:54
 29/31 anonim ***** válasza:

28 nem vagy egyedül, tologat egy csávó.

Engem nem zavar, ha valakinek a múltban volt ilyen kapcsolata, de ha megtudnám, hogy miközben velem ismerkedik, mással szexel, kidobnám macskástul, mindenestül.

Az ilyen mit csinál ha kapcsolatban jön egy probléma, akár több hetes távollét, akár nemi problémák, egyből mész pattogni a másik nemi szervére.

2018. márc. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Érdekes felvetés 29-es, ezen még nem is gondolkodtam. Manapság nagy divat lett, sajnos. Lealacsonyítják a szerelmet. Minden másra ott a kezem.:P Nem??? Volt egy kérdező itt egyetemista pont erről kérdezett miért baj??

Mondtuk ha lenne kis esze pénzt kérne érte!!:P *vicc*

2018. márc. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!