Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok elszakadni tőle a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elszakadni tőle a mérete miatt (. )?

Figyelt kérdés
Nagyon jó a szex vele,igazi szenvedélyes,már régóta vágytam ilyenre,és ami nekem még nagyon fontos,hogy mérete nagyobb mint az eddigieknek,teljesen olyan mintha nekem teremtették volna,ez aztán több plusszot ad.Ezerszer akartunk már szakítani mert van valakije,de nem tudunk elszakadni a szex miatt,mivel neki se volt még jó ennyire senkivel,nem tudom elengedni ez miatt,mivel nagy a valószínűsége,hogy ugyanilyet nem találnék,ha már sok év alatt se sikerült.Most akkor ez miatt egymás fogságában leszünk idézőjelesen ? Mert így én se tudok találni senkit,és végül is párkapcsolatot se szeretnénk,meddig mehet ez így ?
2018. márc. 23. 08:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én megértem a Kérdezőt. Jobb a nagyobb. Persze azért nem kell végletekben gondolkodni. (nő vagyok).
2018. márc. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

De írjatok mar valami szamot. Jezusom. Csak dobaloztok itt a “nagyobb jobb” dologgal de centit nem irtok 😁

Azert mert magatok sem tudjatok a dolgokat. Azt se tudjatok Hany centis farok volt bennetek. De azert írjatok. Pfffff

Nekem pl 19 cm 4,5-5 cm vastag. Volt olyan lany aki azt mondta ra hogy nem erzi.

Volt olyan akinek meg fajt ezert csak 1-2 pozban tudtuk csak csinalni.

Na valqmi centit írjatok. -.- ne csak a levegőbe beszéljetek. Gyakoris csajok. -.-“ 😅😂😁

2018. márc. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem 16 felett már jó, ez a kezem mérete ujjhegytől csuklóig. Le tudom mérni. A vastagság meg csak úgy érzetre...
2018. márc. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

9-és, a méreted egyáltalán nem "vékonyka és kicsi", ahogy írtad. Szerintem teljesen rendben van. Balszerencsédre igencsak nagy vaginájú lányokat fogtál ki. Vannak normális méretű és igényű nőstények is, ne aggódj. De nagyon fontos az érzelmi kötődés is, igazán jó szex azzal van, akit szeret az ember. Egyébként a 18/5 méret valósággal ijesztő.

70N

2018. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14 : igazán jó szex azzal van akit szeretsz is... ez egy akkora ultra baromság,hogy ihaj.Persze,annyira szeretem hogy nyal-fal,kisegíti ezzel amit nem tud,szex meg nem tökéletes,de elnézem hogy vékony meg kicsi van neki,hát a hülyék a túloldalon vannak.Párszor már voltam így,de ez a gond előbb-utóbb felszínre bukkant,semmi értelme áltatnia magát az embernek.De semmi gond,szerencsére vannak nők akik hátba veregetik a kisebb szerszámokkal rendelkezőeket,hű de jó vagy apám címszóval,meg vannak akik őszinték.
2018. márc. 26. 09:15
 16/18 anonim ***** válasza:
#15: Felesleges adnod egy 70 éves öregasszony véleményére. Hiteltelen. Én tapasztalatból tudom mi az igazság. A 3.5-3.7 cm vékony péniszemmel már voltam együtt kifejezetten szűk csajjal is, de még benne is szó szerint tudtam a pö**ömmel harangozni. És tényleg szó szerint kell érteni. Olyan vékony a gyíkom, hogy nincs meg a súrlódás a legszűkebb csajokkal sem. És engem meg hitegetnek az idióták, hogy átlagvastag farkam van. Kérem szépen az átlag vastagság 4.5 és 5 cm között van. De nincs ezzel baj, tudom, hogy genetikai hulladék vagyok és már rég felkészültem a szexmentes, nő nélküli életre.
2018. márc. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jólvan gyerek, sírjatok csak tovább baromságokról... én nemsokára végzek a melóval, hazamegyek, és qrva nagyot kefélek a totál átlagos méretű szerszámmal rendelkező, imádott férjemmel. ;) Puszi!
2018. márc. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
A 17-est csak sajnálni tudom.
2018. márc. 27. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!