Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak! Hogyan viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Hogyan viselkedtek egy olyan nővel, aki egyértelműen akar tőletek valamit, de nektem nem tetszik?

Figyelt kérdés
Igyekeztek úgy viselkedni, hogy még véletlenül se érthesse félre? Vagy, ha amúgy emberileg szimpatikus ugyanúgy kedvesek vagytok vele?
2018. márc. 26. 19:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Valamit beszólok, és egyből nem lesz folytatás.
2018. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nagyon furcsa a viselkedése velem. Keresi a társasagom, mindig mosolyog, előfordul hogy viccesen beszolólogat, erdeklődik rólam. Teljesen olyan érzésem van, mintha vonzódna hozzám. Szerintem nyilvánvalóan kimutattam, hogy nekem tetszik. Ha valami konkrétabbat mondok, akkor viszont távolságtartó lesz a következő pillanatban, látom rajta, hogy zavatba jön. Következő alkalommal mikor osszefutunk megint kedves stb. Ezért nem értem, hogy most mi is van. Ha nekem nem tetszik valaki akkor igyekszek távolságot tartani, főleg ha látom rajta, hogy ő többet szeretne.
2018. márc. 27. 07:01
 13/22 anonim ***** válasza:

#12 "Szerintem nyilvánvalóan kimutattam, hogy nekem tetszik."


Szerinte is nyilvánvaló??

2018. márc. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Szerintem igen. Konkrétan nem mondtam ki neki, de elég egyértelmű a viselkedesem. Tettem jó pár megjegyzést, amiből csak egy hülye nem veszi észre, hogy mi a helyzet.
2018. márc. 27. 10:20
 15/22 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kimutattad és észre vette, de fél lépni valamiért vagy mert nem voltál a számára teljesen egyértelmű, hogy kezdeményezzen.

Talán az lenne a legkönnyebb és a leggyorsabb út, ha megbeszéled vele, hogy észrevetted a közeledését.

2018. márc. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem meg nem akar semmit. Ha nyoulsz és ő menekül, akkor az eléggé ez. Szerintem nála ez bem vonzalom. Szerintem döntsd el mit akarsz. A kapcsolatot felejtsd el. Ha barátsákg jó, akkor zárd le magadban erősen a kapcsolat reményt és és akkor tét nélkül mehet ugratás is. Esetleg ha valami nagyon laza valami is kedvedre lenne akkor azt meg valahogy add tudtára. Mert az egy más kategória.
2018. márc. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
De neki is voltak olyan megmozdulasai ami feleerthető és nem arra mutat, hogy nem közömbös. Csak vhogy nem történik semmi előrelépés.
2018. márc. 27. 13:03
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha nincs előrelépés,akkor nem is vesz komolyan téged.Ez az igazság.Nem mindenkinek jössz be nőként csak azért,mert jópofa veled.Lehet,hogy a kasszáslánytól a szomszéd néniig mindenkivel jófej.Nem bántásként,de könnyű benézni az ilyet.
2018. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Persze, tudom hogy nem tetszhetek mindenkinek. Nem is akarok 😊 bár neki pont igen. Mindegy, én is úgy vagyok vele, ha tetszenék neki akkor már lépett volna... Igyekszek elengedni a dolgot ☺
2018. márc. 27. 21:32
 20/22 anonim ***** válasza:
#19 beszélj vele
2018. márc. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!